Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok! A vegán tömb (amolyan...

Vegánok! A vegán tömb (amolyan sajthelyettesítő, sajtpótló) kapható valahol korrekt áron? Ha igen, akkor hol?

Figyelt kérdés
Vagy inkább írom úgy, hogy olcsón hol kapható?

jan. 9. 04:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi az olcsó. Vegán termékek általában nem azok.
jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Egyél sajtot, ha megkívantad. Ha nem vagy laktózintolleráns, minek kínzod magad?
jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
62%

Korrekt áron nem, ez egy olyan élelmiszer(szerű) termék, amit azoknak készítettek, akik vegán címkés terméket keresnek, de ugyanúgy szeretnének étkezni, mint amikor nem voltak vegánok. Általában alacsony minőségű élelmiszerből van, kókuszzsírból és hasonlókból, beltartalmi értéke elhanyagolható.

Ha vegán étkezést szeretnél tartani, sajthelyettesítő tömb helyett inkább fehérjét egyél, szóját, szejtánt, stb. Amúgy is figyelj a megfelelő fehérjebevitelre.

Ha sajtos ízt keresel, akkor sörélesztő, de ez szórásra jó, pehely formában.

jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Kesusajt

Te magad is tudod csinálni, de kapni is lehet.

jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Kesusajt mellett még egy pont, vannak köztük nagyon jók.

Ezt meg úgy bírom, hogy “az veszi aki úgy akar étkezni, mintha”…

Ha valaki vegan, az mondjon is le az ételek variálhatóságáról és egyen saláta levelet mentalitást..

jan. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És ha vki egyszerűen eleve nem is kedveli a sajtot? Miért kellene sajtot ennie?! (Ezt nem a #5. hsz-nak írtam.)

Szerintem arcátlan ára van a vegán tömböknek.

Szóját, szejtánt, sörélesztőpelyhet nem bírja a gyomrom. A vegán tömböt igen.

Sajnos a kesudiót sem igazán bírja a gyomrom, de árban az is ott van: amikor akciós, akkor 5000.- Ft kilója. Vagy ti mennyiért veszitek...

jan. 19. 00:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem veszem. Csak hallottam, hogy van. A vegán tömböt veszem, de nem vagyok odáig érte, mert kókuszzsírral készül...
febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!