Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ha nem eszel tojást, attól...

Ha nem eszel tojást, attól még eszel majonézt, vagy sütit?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
havi 1x-er eszek tojást. És igen eszek majonézt, mert szeretem és a sütit is :)
2010. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van az Ezek megőrűltek műsór és abban volt,hogy ő nem töri szét a tojást,mert az is egy élet.Ezért jutott eszembe ez a kérdés,hogy aki ezért nem eszik tojást,akkor is eszébe jut,amikor majonézt,vagy tésztát eszik?Mellesleg szerintem a tojás,mint "élet" csak akkortól számítana,ha kakas is látta volna.(Én húsevő vagyok)
2010. nov. 7. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, mint a kérdező, én egyébként eszek tojást. Abból ugyan nem lesz élet, ha nem találkozik a kakas a tyúkkal:D Egyébként szerintem aki vegán, az odafigyel az ilyesmire.
2010. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
80%
Nos ez olyan mint a halászlében az ikra az sem egy élet mivel még nem látott hímhalat, a tojás meg csak akkor ha egy kakas megtermékenyítette. Egyébként akkor meg a tyúk fogja megenni. Tényleg megeszi. A disznókoca is megeszi néha (ritka eset de előfordul) a malacait szülés után.
2010. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
45%

Aki abba a müsörba ezt mondta., egséz nap fias tojásokkal dobálnám, amiben már a csirke majd nem ki van fejlödve :))

Csak hogy szokja

2010. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotok.Sajnálom,hogy olyan nem válaszolt,aki igazán kompetens ebben.
2010. nov. 11. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki vegán vagy ovo-vegetárius, vagy allergiás, az nemcsak tojást nem eszik direktben, hanem arra is odafigyel, ami tojást tartalmaz, illetve ami tojásporral készül, így azt sem eszik. Van egy veganéz nevű nagyon finom állatimentes majonéz ízű mártás, és millió tojás és tojáspormentes süti.


A fias tojásokkal dobálózó hozzászólót nem kommentálnám. Elég baj az neki, hogy ennyire telik.

2010. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Allergiás vagyok a tojásfehérjére :S De ugyanúgy eszem sütit is meg majonézt, csak magában a tojást nem.
2010. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eszek majonézt meg sütit, de tojást nem, mert nem szeretem az ízét. A hússal is így vagyok egyébként, de abból is van 1-2 kivétel. Hogy mi alapján van ez, arról fogalmam sincs. A legtöbb húsnak még a szagától is undorodom, a tojást csak szimplán nem szeretem, azt talán legyűrném, ha kényszerítenének. No de én elég egyedi eset vagyok szerintem :D
2010. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!