Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit egyek hogy birjam a...

Mit egyek hogy birjam a kemény fizikai munkát és ne fulladjak ki?

Figyelt kérdés
Nem azért fulladok ki mert nem eszem húst, hanem mert alapból nem eszek semmit. Napokig el vagyok kaja nélkül, de elég gyenge vagyok.
2011. márc. 4. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha napokig nem eszel semmit, akkor nem csoda, ha nem birsz dolgozni - egyél MINDEN nap legalább 3-5-ször rendesen, és akkor nem lesz ilyen gondod.
2011. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
beteg vagyok azért nem eszem. soha nem vagyok éhes, csak amikor érzem már hogy nemsokára elájulok eszem egy falatot.
2011. márc. 4. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok cukor, sok szénhidrát és fehérje.


Cuckros tea, pizza, sültkrumpli, tócsni, vega lasagne, gombapörkölt, süti, csoki, rakott zöldség, rántott gomba... stb.

2011. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem érzel éhséget, ez a betegség? akkor fix időközönként egyél, fix kalóriamennyiséget



számold ki a napi kalóriaszükségleted, oszd el 5-tel és mondjuk 3 óránként edd meg az adagod

2011. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

18:18!

Egyet értek!

Szerintem is ez a megoldás.

2011. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
D: Ha nem eszel, könnyen úgy jársz, mint az a bizonyos ló: mire megszokja, hogy nem eszik, feldobja a talpát!
2011. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már négy éve élek így, de nem csak nincs étvágyam, hanem nem is tudok enni. De mivel nem akarok meghalni elhatároztam hogy ennem kell! csak nemtudom hogy lesz, majd kipróbálom amit írtatok!
2011. márc. 5. 10:25
 8/10 anonim ***** válasza:
orvosnál jártál?
2011. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem. anyám állandóan fenyegetőzik ha nem eszek rendesen elvisz az orvoshoz de eddig nem vitt el, meg nem is tudja hogy egyáltalán nem eszem, már nem vele élek.
2011. márc. 5. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor irány a doki, komoly szervi bajaid lehetnek már ennyi idő után
2011. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!