Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák! Nálatok mi megy egy...

Vegák! Nálatok mi megy egy üres pizzára?

Figyelt kérdés

Nálam pariszósz, olajbogyó, sok féle reszelt sajt, morzsolt kukorica, répa volt rajta eddig...

szeretnék egy-két új ötletet kérni tőletek, mit tesztek rá! :)

(sajnos saját tészta készítésére nincs nagyon lehetőségem, mivel csak egy elég alap funkciójú mikróval vagyunk "megáldva"...)

Előre is köszönöm a válaszokat!! :))))


2011. nov. 6. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
4 féle sajt , tejfölös fokhagymás szósz, brokkoli, paradicsom,kukorica, articsoka, hagyma, sült paprika, gomba, chilli paprika, bab, kaliforniai paprika, paprika krém,
2011. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
paradicsomszószos-oregánós alap,tejfölös-fokhagymás alap kukorica, főtt tojás, olajbogyó, gomba, brokkolie, tofu, mozzarella sajt, füstölt sajt, mexikói zöldségkevereék, francia z. kevereék, feta sajt, spenót, hagyma,sütőtök, cukkini, padlizsán, paradicsom vagy szoktam egy üveg lecsót is rátenni és rá reszelt sajt így lecsós pizza lesz és nagyon finom
2011. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi ezek jók :))))
2011. nov. 8. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


általában innen veszek ötleteket. :)

2011. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...sokféle...

Besamel/tejfölös-fokhagymás krém/ketchup, kukorica, gomba (akár többféle), brokkoli, sokféle sajt (kéksajtok, camambert, füstölt, edámi, sima, stb...), olívabogyó, borsó, bab, paradicsomkarika, stb...persze nem mind egyszerre :D:DD

2011. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én tojást is tennék rá! mondjuk nemtudom milyen vegetáriánus vagy, én pl teljesen húsevő vagyok, de tudom hogy a vegáknál is van tej- és tojásfogyasztó is
2011. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 habibi ***** válasza:
én bár nem vagyok vega, de az előre megpárolt sárgarépa isteni a pizzán
2011. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok vega, viszont nagyon jó pizzát tudok készíteni.

Paradicsomszósz, arra oregano, ezen olajbogyó, kapribogyó, hagyma, paradicsom, paprika, néha kukorica vagy bab, gomba, és ha van lehetőség, akkor háromféle sajt. Nem rontja el az ecetes csípőspaprika se, főleg az ilyen kicsi. Esetleg lehet durvulni, és vokzöldséget rátenni. Az is nagyon jó. Hű! Most ezt meg is kívántam!

2011. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer ettem Olaszországban olyan pizzát, hogy csak turmixolt paradicsom, fokhagyma, oregánó és olíva olaj volt rajta. A pari és a hagyma félig nyersek voltak, a tészta nagyon vékony volt. Olyan finomat azóta se ettem. :) Folyamatosan próbálom leutánozni, de nem megy. Persze így is nagyon finomra sikerül, de azt meg se közelíti.
2011. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!