Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ötletem nincs, mit főzzek...

Ötletem nincs, mit főzzek magamnak Karácsonykor. Tippek?

Figyelt kérdés
Ovo-lakto vega vagyok. Találtam jópofa recepteket, de a legtöbb elkészítési ideje nagyon sok idő:S per pillanat ott tartok, hogy falafeles hamburgert fogok ennixD Na jó azért nem:) De tényleg várok jó recepteket:) Köszi.
2011. dec. 19. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Szójafasírt.
2011. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bánomisén ***** válasza:
100%

Csinálj rakott padlizsánt, az isteni és egy óra alatt megvan:

[link]


Vagy akár körül is nézhetsz ezen az oldalon, vannak klassz kaják, amiket nem tart órákig elkészíteni.

2011. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


köretnek rizs, krumpli hamar megvan

saláták, rakott ételek, szójafasírt, zöldségkrémlevesek, zöldséglevesek, gyümölcsleves, rántott sajt, gomba, karfiol, mazsolás rizs, zöldséges, sajtos tészták

2011. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
sárgaborsó vagy lencsepüré jó fokhagymásan, rákenve pirítósra. a tetejére sült hagymakarikák. valami isteni mind a kettő.persze bors és egyéb fűszerek is mehetenek ízlés szerint.
2011. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

sajtos rizsgombóc panírozva, hozzá valamilyen mártás.-szósz, pl gomba, paradicsom, de más zöldségekből is finom.

fokhagymás brokkolimártás, spenót , spárga, stb.

2011. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
jó fűszeres tócsnilepénykék, jó sok friss salátával.pl.sopszka saláta télen is elkészíthető, mert mindent lehet hozzá kapni, és nagyon finom.
2011. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

az én menüm: leves (hogy milyen azt még nem döntöttem el, de 1óra alatt megvan)

mákosguba, ez nagyon gyorsan elkészithető

szilvalekváros derelye, ha fagyasztottat veszel ez is hamar megvan, a pennybe van nagyon jo asszem Repeta néven

és valószínű még valami krumplisat is csinálok, sültkrumpli vagy krumplifasirt. ezzel el leszek 3napig, sőt...:)

2011. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hűű köszönöm, egy csomó jó tippet kaptam:)

tegnap meg valami olyasmit találtam, hogy x dkg sima + y dkg füstölt sajtot lereszelni, 5 felvert tojásfehérjével összekeverni, meg még nem tudom mi kell bele... aztán gombócokat kell formálni, meg zsemlemorzsába hempergetni, és kisütni. Képen istenien nézett ki, meg állítólag így nem olvad el sütés közben. Ezt keresem egy órája, de persze, hogy nem találom (nem mentettem el-.-). De most ti is írtatok egy csomó kreatív finomságot, úgyhogy húúú. Még gondolkodom. Köszi:) Ment a zőőd mindenkinek:)

2011. dec. 20. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Aszalt szilvával és dióval töltött gomba.
2011. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nna azt hiszem, összeállt a menü:)

Előétel: [link]

Főétel: Görög saláta+ [link]

Desszert: [link]


Na ja, semmi karácsonyi nincs bennük:) Viszont "annyira" nem kalóriadús, ráadásul gusztaa:D

Köszi mindenkinek, ti ihlettetek:))

2011. dec. 21. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!