Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A VegaFOOD ételfutárról...

A VegaFOOD ételfutárról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Néhány alkalommal rendeltem tőlük, nem volt semmi probléma, a kajájuk meg finom volt. Ajánlható. Csak nekem az adagjuk volt kicsit kevés (az áraikhoz viszonyítva).
2012. nov. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 10. 08:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Hááát, nem mondom, hogy rossz a kajájuk, főleg, ha szereted az enyhén menzai ízeket a natúrkonyhával vegyítve. Azért ínyencfogásnak gyenge. Ehető, de ár/érték arányban határeset.


Ugyanakkor a szállító jó fej, elérhetők, meg lehet velük beszélni esetleges problémákat, tehát a cég megbízható, emberi. Egy próbát megér.

2012. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Rendeltem tőlük, szerintem nem rossz, bár a tegnapijuk kicsit zsíros volt, de a fűszerezés rendelős kajához képest jó volt, majd meglátjuk, mit tudnak még!:)
2012. nov. 13. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
A sok rossz között azért elmegy... :)
2012. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sztem íztelen, fantáziátlanok az ételek. Az alapötletek jók, de nem ismerik a fűszereket. Mintha vki félbehagyta volna az ételkészítést.

De hozzáteszem évek óta nem rendeltem tőlük, azóta lehet változott a séf. Egy próbát megér!

2012. nov. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
háááááááááááááááááááááááát
2013. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

egy kicsit szottyatt 1-2 kajájuk......

van ami fini. én mindig ott eszem. én is vega vagyok :D

szerintem ne rendelj, hanem csinálj házikészítésű finom meleg ételt.

lehet benne, brokkoli, répa, uborka, cukkini, krumpli, sajt, saláták, paradicsom, kechup, mustár ilyesmi én is ilyesmikből szoktam kaját csinálni.

2013. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már régóta vega vagyok, így jól ismerem és szeretem is a vegás ízeket. Pár hétig én is náluk rendeltem. Négyszer szóltam, hogy az étel ehetetlen, mert zsíros, mert csípős, mert lyukas dobozban érkezett vagy íztelen. Reklamáltam. Határozottan kértem helyettük más napokon kicserélést ingyen és megtették. Először azt mondták, küldenek helyette egy kis édességet kárpótlásul, de ragaszkodtam, hogy a rossz leves helyett, levest kérek, a rossz főzelék helyett főzeléket. Mivel többször tapasztaltam, hogy zsírosak és íztelenek az ételek, ezért lemondtam róluk. Bízom benne, hátha változik és akkor újra visszatérek hozzájuk, mert jó a választék, normális a szállító, lehet vele szállítási időpontot is egyeztetni és azért lássuk be, ez a legolcsóbb a többihez képest itt Pesten. Mostanság időnként a Lé-Bárba megyek el enni (1053 Budapest V. ker., Múzeum krt. 19.), de erre nem mindig van időm. Kár, hogy ők nem szállítanak, mert nekik eddig mindig jó kajájuk volt. Régebben a szakács elég sokáig csípősen készítette itt az ételt, de a sok reklamáció miatt visszavett ebből és így már nagyon finom minden. Jók a fűszerezések is. Hátha egyszer ők is rátérnek a szállításra.
2013. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!