Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tudtok saláta recepteket mondani?

Tudtok saláta recepteket mondani?

Figyelt kérdés
Jövő hét hétfőre kelenének mert a suliba Farsang lesz,és az osztályal salátabárt csinálunk majd,és szeretnék néhány receptet.Előre köszönöm.:)

2013. febr. 8. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. febr. 8. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Én egy étkezdét üzemeltetek. A KFC-ben imádom az Amerikai

káposztasalátát (te ettél már?) Egy kis tálkában adják borsos áron szerintem, ezért gondoltam kikísérletezem. Azóta árulom az üzletben is és sűrűn kell készíteni, mert annyira imádják! Lereszeled sajtreszelőn a káposztát (nagy lyukún)lesózod, hagyod kicsit állni, kinyomkodod kicsit a levét, hozzá egy kis répát reszelsz, készítesz egy joghurtos-tartármártást, és összekevered a káposztával, répával és tehetsz bele apróra vágott újhagymát. Nagyon finom, csak hagyni kell állni 1-2 órát evés előtt!

A másik kedvenc: Majonézes-tojásos-(újhagymás,de a hagyma elhagyható) burgonyasaláta. Ezt a kettőt a srácok sem fogják lehurrogni, hogy "fújj, csajos saláta"!!

A mi baráti társaságunkban imádják a pasik is!


Ha van kérdésed, írj nyugodtan.

Üdv,

Ancsics

2013. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. febr. 8. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!