Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen kategóriába tartozom?

Milyen kategóriába tartozom?

Figyelt kérdés

Lassan két hete, hogy nem vagyok hajlandó megenni a felvágottat. A zsemlébe mindig vajat és zöldségeket teszek, vagy pékárut viszek suliba. Ha kinyitom a hűtőt és meglátom a felvágottat, vagy akár megpróbálnám megenni, undorom lesz. Múltkor gondoltam, viszek löncshúsos zsömlét, azt régen szerettem. Kivettem a dobozos löncsit, erre mikor felnyitottam, inkább visszaraktam a hűtőbe. Ebédnél disznóhúst néha eszek (ha rizseshús van pl) de inkább csirkehúst meg halat.. Tojást eszek, tejet nagyon ritkán iszok, a mézet azt szeretem. Meg a különböző lekvárokat. A virslit, kolbászt sem eszem meg, mióta tudom, hogy miből készülnek.

19/L


2013. ápr. 2. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezt úgy hivják, hogy válogatós!
2013. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Egészségesen akarsz élni, ennyi a lényeg. Attól, hogy nem eszel meg minden szemetet még nem vagy válogatós. Mivel csirkét eszel, vega nem vagy.
2013. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normál kategória. :-) Én sem eszem meg a felvágottakat, borzalmas ízük van, én még a disznóhústól is undorodom, kolbászok és a legtöbb virsli is iszonyat, az eddig kedvelt virslifajtát sem lehet újabban megenni, mert ropogós kis "csontdarabkákkal" van tele. Régóta már nálunk is csak baromfi kerül az asztalra és felvágott helyett inkább lesütök egy fokhagymás pulykamellet sok zsírral. az napokig jó reggeli és vacsi.
2013. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 doboszoli ***** válasza:

Kategória: NORMÁL

Ezeket szereted. Pont.

2013. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gungasam ***** válasza:
100%

Ismerem ezt a fajta utálatot.Csak sovány húst és otthoni feldolgozásút abból is.A bolti , vagy gyári feldolgozású hús félék minősége, feldolgozása, adalékokkal való tömése kelthet undort hosszú távon, sőt félelmet is.

Nem kell vegetáriánusnak leni ahhoz , hogy tartózkodjunk a hús túlfogyasztásától.

Genetikai adottságoktól függően okozhat a túl sok vagy zsíros húsok evése betegséget is.(Köszvény,érelmeszesedés)

Nem kell kategóriába sorolnod magad ahhoz, hogy jól érezd magad a bőrödben és azt edd ami jól esik.

2013. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a későn érő kategóriába esel. A legtöbben már kamaszon szembesülnek a való világ olyan problémáival, mint a VIRSLI.
2013. ápr. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
"A virslit, kolbászt sem eszem meg, mióta tudom, hogy miből készülnek. " miért mit hittél, hogy szivárványból készülnek? :D
2013. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem hiszem ,hogy baj lenne ha mindenféle szart nem eszel meg amibe isten tudja mi van. De ne ess bele amibe rengeteg nő ,hogy pl nem eszed meg a legtöbb húst mert tudod miből készül. nem egészséges kevés húst enni. Sokról meg nincs sok rossz tapasztalatom pedig én sok húst eszem
2013. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!