Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Káros, ha minden reggel...

Káros, ha minden reggel margarinos kenyeret eszek camembert sajttal, paprikával, paradicsommal, hagymával, uborkával?

Figyelt kérdés
Néha joghhurtot, mézes kenyeret. Meguntam a felvágottakat, és ezeket szoktam enni. Jobban is ízlenek, meg jobban is érzem magam ha ezeket eszem. De egészséges is? Hétvégente szoktam kolbászt enni, de így hétköznap nem.

2013. máj. 12. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Minden étel egészséges. Nem káros, ha ezeket eszed.
2013. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Már nem azért, de hogy lehetnének károsak a zöldségek/gyümölcsök? Jobban jársz mint a felvágottakkal hidd el...
2013. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Margarin helyett inkább vajat egyél az egészségesebb.Sajnos manapság már semmi nem egészséges még a zöldségek terén sem a felvágottakról meg ne is beszéljünk,de hát valamit ennünk kell!
2013. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj nincs, hisz a zöldség egészséges. Amivel nagyobb mennyiségben gond lehet, az a margarin. Ahelyett én is mást javasolnék, mondjuk csinálj magadnak krémeket a kenyérre. Máris nem lesz unalmas se a dolog. :)
2013. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:

A zöldség, ha magad termeszted, akkor tuti egészséges, ha veszed , akkor nem tudhatod, hogy milyen vegyszerekkel kezelték, mindenesetre ez ellen nem sokat tehetünk azon kívül, hogy jól megmossuk..

A margarin egészségtelen, ahogyan más is tanácsolja, egyél inkább vajat. A margarint Amerikában is és több európai államban is betiltották, mert olyan anyagokból tevődik össze, ami nem igazán természetes, annak ellenére, hogy növényi. Ezt abból lehet látni például, hogy a margarint soha nem támadja meg semmilyen penész, sem semmilyen kártevő, ha kint hagyod a kertbe, a fűben, akkor sem, csak az ember érzékeli ételnek, semmilyen más élőlény nem.

2013. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Természetesen nem. A zöldség gyümölcs nem káros az egészségre. Nem csoda hogy jobban érzed magad mert ezek az ételek jobb közérzetet is nyújtanak.
2013. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hitem szerint az egészséges étrend lényege a változatosság. Ha a többi étkezésnél kellően variálod, hogy mit eszel, akkor teljesen jó ez reggelinek.
2013. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!