Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A kisfiú aki nem eszik húst....

A kisfiú aki nem eszik húst. Szerintetek ez nem kamu?

Figyelt kérdés
Én megnéztem, de szerintem ez kamu, amit a vegák csináltak. Szenzációhajhász, olcsó trükkökkel, mint a gyermeki ártatlanság, a végén a meghatottságtól síró anya, és a végén a beleegyezé, hogy mostantól nem eszünk húst.

2013. júl. 30. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mi ebben a kamu?nem teljesen értem.én gyerekként egyszerűen utáltam a húst s megjegyzem, köszi jól vagyok felnőtten is.
2013. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz (írsz)?
2013. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2013. júl. 30. 17:28
 4/14 A kérdező kommentje:
Végülis lehet igaz, csak a térítésre használják fel.
2013. júl. 30. 17:34
 5/14 anonim válasza:
100%

Vegetáriánus vagyok. Mondjuk nálam ez így jött magától, de lassan 16 éve élek így. A fiam mindent utál ami zöldség, vagy gyümölcs, húst eszik hússal. :D

Eszembe nem jut befolyásolni. A youtubeon meg ugyanolyan agymosó hülyeségek vannak, mint a filmekben, vagy a tv híradóban. Középszerű emberek próbálják mosni az agyadat, pláne a nagy érzelemkitöréses videókban. Ha szeretnéd tudni, hogy milyen a világ, dobd ki a tv-det az ablakon, és ne nézz ilyen hülyeségeket.

2013. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Rengeteg buddhista nem eszik húst születésétől fogva.

Én 20 éve, 13 éves koromtól nem eszem. Egészséges vagyok, nincs egy rossz fogam sem, tökéletes a vérképem, kár, hogy nem kiskoromtól kezdtem el (ill. kezdtük el a szüleimmel) a húshagyást.

2013. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Tiszteli az Életet. Mi ebben a hihetetlen?
2013. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi ebben olyan hihetetlen. Velem úgy volt hogy egyszer csak észbe kaptam, és másképp tekintettem a húsra, onnantól fogva nem ettem meg. Már sokkal hamarébb el kellett volna hagynom a húst. Hogy kamu e a videó vagy se, lényegtelen, a mondanivalójával teljesen egyetértek.
2013. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
8%
ha valaki az egészsége miatt nem eszik húst az egy dolog, de az ilyen "tisztelem az életet" fa.szság szánalmas. vannak zsákmányállatok amiket ha nem az ember eszik meg, akkor a többi ragadozó. agymosott idióták.
2013. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9- még van időd, hogy bölcsülj, használd ki.
2013. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!