Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Aki vega lett, tapasztalt...

Aki vega lett, tapasztalt magán valami konkrét pozitív változást? Tapasztalatokat írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lakótársam vega... csupa gázosító kaját eszik :S hát.. mi nem pozitív változást tapasztalunk :(
2009. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

:D jhaaa egészségesek de puffasztanak


multkor spektrumon pont láttam erről egy filmet, és abban annak volt jo eredménye aki evett ezt is, azt is. Még az se volt rossz , aki cska zöldséget, cska néhány vitammint pótolni kell, mert a szinjte alacsony volt neki.

TEhát a husis, zöldségs szépen evő volt a legjobb, és az aki obo-lakto vega is volt, annak se volt tehát jó eredménye

2009. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen elmúlt az allergiám és asztmám. Jobban érzem magam közérzetileg.
2009. okt. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Én például sokkal sportosabb fittebb lettem. Boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok. :) Az egyetlen hátrány hogy néha vannak szeles napjaim, de az sem olyan eget rengető dolog. Általában elintézem "sunyipukival"
2009. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
9%

Én 16 vagyok, mér kb 10 éve nem nagyon eszem hús...

Bár egy 1 hónapban 1-2 alkalommal szoktam, mert igényli a szervezetem, de csak szárnyas-húst (mellfilét). :-/

2009. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is eltűnt az asztmám, az allergiám is, valamint egy kiadós ebéd után nem döglök órákig.
2009. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Nekem mintha szebb lenne a problémás arcbőröm!
2009. nov. 10. 09:04
 8/12 anonim ***** válasza:

én gyerekkoromban többet voltam orvosnál ,korházban meg szanatoriumban mit otthon és 12 éve miota nm eszem hust orvosnak ,betegségnek se hire se hamva.

Kösszönöm!!!! :-)

2009. nov. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én például amióta nem eszem húst,gyakorlatilag nem betegszem meg.( megfázás, fejfájás láz, influenza,gyomorfájás....) Régebben sem ettem túl sok húst ( Max csirke vagy pulykamellet), de amióta teljesen elhagytam (egyszerűen nem kívánom semmilyen formában) sokkal ,,könnyebbnek" energikusabbnak érzem magam!
2009. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én is energikusabbnak érzem magam. Érdekes, pedig mindig azt hallani, hogy a húsban van az erő!

Mondjuk nálam ez komplex dolog, mert elkezdtem jógázni, és a jóga életmód hozadéka a húsmentes táplálkozás, szóval lelkileg is átálltam.

2009. nov. 27. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!