Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tapasztalt Stollen-sütők!...

Tapasztalt Stollen-sütők! Volna néhány kérdésem! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Most először készülök Stollent sütni. Érdemes hetekkel előbb megsütni a kalácsot?
2011. okt. 22. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Összeérnek benne az ízek,és sokkal jobb lesz. Csak csomagold be fóliába.
2011. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

És mennyivel érdemes előbb megsütni?

2011. okt. 22. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Németországban élek, itt tradicionálisan az els adventkor sütik, és szenteste vágják fel - ennyi idö kell neki, hogy összeérjen.

Egy megjegyzés: tavaly elött jártam úgy, hogy az egyiket a spájzban felejtettem, és csak pünkösdkor került elö - akkor is ugyanolyan jó volt, se állott ize nem lett, se száraz nem volt.

2011. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:) Köszi!

Akkor én is megsütöm advent kezdetén.

2011. okt. 23. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most sütöttem, és fóliázva ment a spájzba. Azért most sütöttem, mert a link szerint ilyenkor szokták.

Kérdés, hogy a család kibírja-e addig. Gyanítom, hogy sütök még egyet, akkor biztos lesz karácsonyra is. :)

[link]

2011. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 10-23 14:12-es vagyok: nekem ezért maradt meg pünkösdig, mert ilenkor - sütés után elrejttetem, hogy karácsonyig kibirja és az egyiket csak ekkor találtam meg.
2011. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 1. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!