Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Avokádót meg lehet sütni? Mit...

Avokádót meg lehet sütni? Mit szóltok ehhez az ötletemhez?

Figyelt kérdés
Kitaláltam hogy ma csinálnék kis pizzákat teljes kiörlésű lisztből, erre pedig rátennék avokádó krémet(megsózom, lehet paprikát is teszek bele). A legtetejére mozzarella szeleteket amire citromot reszelek. Azt nem tudom hogy már eleve összesüssem ezeket a feltéteket, vagy mi. Nem tudom az avokádó hogyan viselkedik a sütőben.
2013. aug. 29. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet : illetve lehet ,de nem lesz jó ...
2013. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sütve még nem próbáltam, de szerintem az avokádó frissen az igazi. Próbáld ki, és írd majd le, hogy sikerült. Én talán előre megsütném a pizzát majdnem készre, akkor tennék rá csak az avokádó szeleteket és mozzarellát, és ezekkel csak addig sütném, amíg a sajt kicsit megolvad.
2013. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor megcsinálom a pizzákat és utána pakolom majd csak rá. Köszönöm!
2013. aug. 29. 10:01
 4/4 A kérdező kommentje:

második válaszoló:

Oké, felét így felét úgy, megírom milyen lett:D:D

2013. aug. 29. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!