Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Paradicsomból, paprikából...

Paradicsomból, paprikából valami finom saláta receptet tudtok adni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy a paradicsomot felszeletelem vagy kockázom, paprikát nem rakok bele, de azt is lehet.

És az öntet: olíva olaj, fokhagyma, mustár, só, kis durvára őrölt színes bors.

Lehet variálni, ha van otthon olíva bogyóval, friss bazsalikommal. Ha raksz rá reszelt sajtot, akkor pirítóssal akár vacsora is lehet.

2013. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a következő, tök egyszerű receptet imádom:

Paprika, paradicsom, salátahagyma csíkokra vágva, kb. egy müzlistálnyi. 3 evőkanál tejföl, csipet feketebors, csipet vegeta rá, és vagy pirított zsemlekockával eszem, vagy fokhagymás kenyérkarikával (pl. Mogyi Rolli, vagy 7days Bake rolls).

2013. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 pohár tejfölbe 1 gerezd zúzott fokhagymát teszek, majd kis kockákra vágott lédús paadicsomot, TV paprikát vékony karikákra vágom, kicsit lesózom, majd kinyomkodom és ezt i hozzáadom, 1-2 órát hűtőben érlelem, nagyon finom húsok mellé.
2013. szept. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak ebbol a kettobol nehezebb. Susd meg oket fuszeres olivaolajban.
2013. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a sült salátákat, úgyhogy a paradicsomot és a paprikát kis olívaolajon, apróra vágott fokhagymával meg szoktam fonnyasztani, ezt keverem el a salátával. Még kis olívaolajjal meglocsolom és megszórom friss bazsalikommal. Pirítóssal nagyon finom:)
2013. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
LECSÓ.
2013. szept. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!