Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Németországban mennyire...

Németországban mennyire népszerűek a húspótló termékek?

Figyelt kérdés

Amerikában már rengeteg húspótló terméket gyártó cég között konkurencia van. Itt, Magyarországon, még elég silány a választási lehetőség és drága is.

Viszont engem az érdekelne, hogy mi a helyzet Németországgal?


2013. okt. 23. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
MIT értesz húspótló termékek alatt? Szójakészítményeket lehet kapni, különféle vegetáriánus "kolbászokat", stb is, de nem minden élelmiszerüzletben, hanem csak nagyobb speciális helyeket.
2013. okt. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Edeka, Rewe, Real, nagyonn üzletekben (ezek ilyen Teso, Interspar, Auchan méretűek) egy egész hűtő/pult televan velük általában, 5-6 féle ízesített tofut lehet kapni pl.


Az áruk mondjuk itt sem olcsó, 4-500 g 2,5 euró.

2013. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ismerem ezeket a boltokat. Tehát azért van választék. Köszi!
2013. okt. 24. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha ide is betörne a konkurencia, mert jelenleg a fehérjekészítmények kilója drágább mint a bélszín kilója és a választék is szegényes. Bár lehet hogy az sem segítene rajtunk itt mindig minden drágább, a magyar kereskedők nagyon kapzsik. A kedvenc olasz felvágottam Szlovákiában harmadannyiba kerül, mint itt.
2013. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan jó minőségűek mint az USA-ban, de Németországban is rengeteg féle vega/vegán termék van. A legtöbb szupermarketben is már van több féle, de a bio-boltokban van a legnagyobb választék.

Én vegán vagyok, de csak ritkán veszek ilyesmit. Az ember kipróbálja néha az újdonságokat, de jobb ha megtanulja elkészíteni amit lehet, abban legalább tudja mi van.

Szerintem ha nagyobb igény lesz rá, akkor lassan Magyarországon is ráállnak a gyártásukra, és akkor egy idő után valamivel olcsóbb is lesz az ilyesmi.

2013. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!