Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi ez a hatásvadász videó a...

Mi ez a hatásvadász videó a gyerekről aki nem eszi meg az elé rakott polipot, mert mély érzései támadnak?

Figyelt kérdés
Ez a videó szerintem tuti hogy kamu, ha meg nem, akkor sem értem, hogy az anyja miért nem tanítja meg a normális értékrendre. De nem hiszem hogy igaz, igazából végtelenül hatásvadász. De ami még megdöbbentőbb, hogy az emberek miket irkálnak alá. Minegyik ál-elérzékenyül, hogy milyen rossz dolog a húsevés, meg milyen intelligens kisfiú, mi is legyünk ilyenek (?), ő tudja mi az igazi érték, meg ilyen hülyeségek. Ti mit gondoltok erről?

2013. nov. 30. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hallottam erről. Belinkelnéd a videót?
2013. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

azok a kommentek olyanok mint mikor meghaltak agyontapostak a 3 at a diszkoba volt bnom is csinalta a p...i.bcsajat h jaj szegenyek persze mig hir volt egyeves evfordulon nmvolt ott pedig akkor mondta h ha o nem.

en meg voltam a g...ci mert beirtam h a volt oszt tarsam miert nm mutatta a tv holott o drogos se volt auto baleset...

a csocseleknek most ez jo tema lesz mert meno latjak a tobbiek h igen o is ott van (a sok agymosottal)

ezek ha felnonek babuk lesznek...

2013. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én pl. azt, hogy én háromévesen pont ugyanezt mondtam, hogy nem bírom megenni a húst, mert mindig z jut az eszembe, hogy ez már élt. úgyhogy simán nem kamu...legalábbis, nem biztos, lásd én is ugyanúgy gondolkodtam, pedig 78ban voltam hároméves, közel-távol senki nem volt, aki vegetáriánus lett volna, vagy egyáltalán tudott volna arról, hogy van ilyen.
2013. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Béla211 ***** válasza:
Unoka húgom is volt ,hogy nem ette meg a húst 3-4 évesen mert aranyos állatok voltak.
2013. dec. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 jdfGabrella ***** válasza:
2013. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Neked mit jelent a "normális értékrend"? Szerinted fair az, hogy ártatlan állatokat mészárolnak le? Míg kicsi voltam, félrekapartam a tányéromról a húst, a rakottkelkáposztát hús nélkül kértem itthon, sírtam amikor malacot vágtunk, de ma már teszek ellene és szót emelek, nem eszem húst. Bárcsak minden felnőtt embernek ilyen lenne a lelkiismerete, mint ennek a gyereknek...nem lenne ennyire szar a világ...
2013. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én vagyok a hármas. nos, engem próbáltak a szerinted normális értékrendre nevelni, hogy egyek már húst. nem ment, undorodtam tőle. mára anyukám sem eszik húst, a tesóm se.
2013. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
17%
Szerintem az, hogy leöljük és megesszük az állatokat az élet természetes rendje. Nem véletlenül tartjuk a malacot a tyúkot, a bárányt. Ha nem eszel húst meghalsz. Ha neked az jó akkor tömd a gyerekedet húspótló műkajával, aminek íze sincs.
2013. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
pármillió ember tök jól él hús nélkül...ráadásul, több ezer éve...utolsó, nagy baromságot beszélsz.
2013. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
jó tudni, hogy én már rég halott vagyok. meg a tesóm, meg anyukám, meg még sokan mások...
2013. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!