Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Sör mellé milyen vega étel illik?

Sör mellé milyen vega étel illik?

Figyelt kérdés

Sörkóstolós vacsiest lesz ma este, vega kaját is kell készítenem, de tanácstalan vagyok.


Nyilván nem valami salátafélét illik, hisz nem fogyókúrázónak lesz. Tartalmasabb és mutatósabb étel kéne, de mégsem nehéz, az olajban sült dolgok nem jöhetnek szóba.


Először kóstolni fogunk kesernyés fekete sört, majd világosabbat iszunk. (módjával egyébként, a gasztronómiai élvezeteké lesz a főszerep :D ) Ezekhez mi illene?



2014. ápr. 5. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Sörhöz kolbászt meg virslit kell enni!
2014. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Hát talán valamilyen jó fűszeres grilezett zöldség. Kalif paprikka, cukkini, padlizsán. De én a helyedbe nem engednék be vegát a lakásba, mindig csak a baj van velük!
2014. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Pizza? Arra tehetsz mindenféle feltétet, nem csak húsfélét.
2014. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Én a helyedben lemondanám az estét, a vegákkal csak a baj van mindig!
2014. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ne mááár, ne legyetek izék, komoly válaszokat lécci! :D
2014. ápr. 5. 14:34
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

A grillezett zöldségek jó ötlet

google_ vega receptek= egy csomo receptet kidob

2014. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda válaszok... A sör és kb. minden alkohol teljesen vega, miért ne inná az ember? :D

Valaki írta a grillezett zöldséget. Az ugyanolyan, mint a könnyebb saláták, ki lakik azzal jól? (Bár én a sörrel jóllakom :) De nem mindenki ilyen) A pizza már jobb, de lehet, hogy ez annál elegánsabb vacsora akar lenni... Pedig a sörhöz gyakran esznek valami sült tésztafélét, nemhiába hívják sokukat sörkorcsolyának...


Kérdező, azt írod, vega kaját is. Mit csinálsz húsosat? Hátha az segítene, legalább a stílust illetően. De lehet, hogy át is alakítható. Számomra a hús elég kihagyható vagy cserélhető szokott lenni... De én zöldségimádó vagyok.

2014. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Taco, zöldségekkel töltve pl. bab, kukorica, hagyma, cukkini, paradicsom, készítheted sütőben is, tejszínes öntettel, sajttal megszórva, lime remekül passzol mellé (és a világosabb sörökhöz is, valamint ha esetleg kukoricasört innátok, ahhoz)


2. A fekete sörökhöz félbevágott padlizsánt készítenék, bekozkázva, friss rozmaringgal jól megszórva és olívaolajjal bedörzsölve


A világosabb sörökhöz indiai curryt is el tudok képzelni zöldségekből.


Mindenképpen készítenék zöldsalátát és pirított baguette szeleteket köretnek, valamint talán tepsis krumplit is.

2014. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

A sör, bor full szénhidrát, cukrokról nem is beszélve, cukorbetegek pl. nem is ihatják őket, csak pálinkát. Úgyhogy nem, nem vega "kb. minden" alkoholos ital.


Semmilyen. Nem tudom hogy jön össze a sör, meg a vega étek. Gondolom a pasi és haverjai a sör, a nő meg beelerőlteti az esetbe a vegánizmust. Ami még nem igaz, hogy a zsíros ételek emésztését segíti az alkohol, a sör, viszont kifejezett jó érzés a gyomornak is, ha egy középnehéz vagy nehéz étel sörrel van leöblítve. Nagyon nem fog passzolni a sör meg az ajánlottak egymáshoz. Nem kellene belekontárkodni mindenbe. Sörgasztróest legyen sörgasztróest, a vegán agymenés meg vegán agymenés. Nem minden fúzió kívánatos. Egyébként google; sörkorcsolya.

2014. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hú ezek tök jók, köszi! :D
2014. ápr. 5. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!