Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki tudja kell-e még valamit...

Ki tudja kell-e még valamit csinálni ezzel a knédlivel? És milyen étel illik ehhez a körethez?

Figyelt kérdés
Ismerőseim Révkomáromból hoztak nekem ajándékba 2 csomag 500 gr-os knédlit, azaz gőzgombócot. 500 gr. nincs rajta semmilyen használati utasítás, úgy néz ki, mintha már készen lenne, előre van csomagolva celofánpapírba, mint nálunk a szeletelt kenyerek. Nem tudom, hogy kell-e még valamit csinálni vele(főzni, melegíteni, gőzölni stb.), vagy így feltálalhatom esetleg mikróban melegítve és köretként adni valamilyen, de milyen étel mellé? Valamilyen szaftos ajánlatra lenne szükségem.

2012. okt. 3. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

bármilyen mártásos hús mellé felhasználhatod. vadas, gomba, paradicsom stb. gőz fölött kell felmelegíteni, de legbiztosabb ha megkérdezed telefonon a rokonokat:)

a gőzgombóc szerintem más, mint a knédli.

a knédli olyan, mint a mi zsemlegombócunk, csak rúdban, szalvétában főzik ki, majd szeletelve tálalják.

2012. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!