Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok akik csak a természet...

Vegánok akik csak a természet szabályait követitek mit esztek télen?

Figyelt kérdés
itt most olyanokra gondolok akik szigorúan nem főznek vagy sütnek,mert télen ugyebár nem nagyon teremnek zöldségek vagy gyümölcsök,ha megoldjátok magatoknak mi az amit félre tesztek? ezen kívül a lefagyasztott zöldségek-gyümölcsök sokat veszítenek értékükből,kezdő vegán vagyok eléggé kellenének tanácsok.
2014. ápr. 19. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a vegán az nem az aki nem eszeik semmilyen állati eredetűt? szerintme ez a nyers étel fogyasztás már egy alág csak, de van olyan vegán aki főz, meg süt.
2014. ápr. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne termelnének? Azok a nagy üvegházak, amit vidéken látsz nem dísznek vannak, csak ugyebár fűteni kell, ezért drágább télen a zöldség a boltban, mint szezonban.
2014. ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
első: de a vegánok semmilyen állathoz fűződő dolgot nem esznek,utolsó: nem az üvegházakkal van bajom,de a legtöbben érezni lehet hogy külföldről behozott termékek,ami nem is baj,de elég sok különbséget érzek azzal amit itthon termesztenek,és amit behoznak.nem azt mondom hogy az összes bolti külföldről van behozva de elég sok a nem minőségi áru.
2014. ápr. 19. 10:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem főznek, sütnek? Te most a nyersvegánokra gondolsz?
2014. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azok vagy délre vándorolnak vagy téli álmot alszanak.
2014. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es azokra akik mindig a természet szabályait mondogatják állandóan ,akik minden állati dologtól távol állnak.
2014. ápr. 24. 22:48
 7/9 A kérdező kommentje:
de nem is használnak hűtőt meg ilyeneket,nem sütnek nem főznek.azért kérdeztem ilyenektől mert érdekelt volna,de olyanok nem írtak.
2014. ápr. 24. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
mert az olyanok már rég kihaltak
2014. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vegán vagyok, de én főzök-sütök is. A nyersevők (vagy ha vegánok is közben, akkor nyersvegánok) azok, akik 42 foknál magasabb hőmérsékleten nem melegítenek semmit, többnyire aszalnak, de hűtőt használnak, csak a mélyfagyasztást kerülik. Szerintem keress a facebookon vegán, nyersvegán, nyersétel stb. címszóval csoportokat, oldalakat, nagyon sok van. Ott közvetlenül olyanoktól kérdezhetsz, akik nap mint nap így élnek.
2014. ápr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!