Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hs nem eszek húst, mennyi...

Hs nem eszek húst, mennyi idő, mire a temetőbe jutok emiatt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem szeretem a húst, se párizsi, se kolbász, fúj szalonna!

És nem eszek húst 3 hónapja, csinálok magamnak tésztát, rizst, párolt, sült zöldséget, krumpli, spenót, mindent eszek ami nem húst (igen a halnak is húsa van) a szaftot se eszem meg!


És a rokonok ijedeznek, hogy "jajj megbetgszel, meg mit eszel, ha nem eszel húst? Vizet???" (náluk 7 napból 5 az hús!


És riogatnak, hogy hiány betegség, meg fejlődő szervezet... (arról nem lekestem már? :D)


Szóval már várom, hogy a mentő vigyen be az intenzívre sul, "súlyos hús hiány" miatt!


Mennyi időt tippeltek mire a kórházba, vagy egyből a temetőbe jutok mert a szervezetem nem kap finom csirke húsit, kolbászt, szalonnát, hatfilét, felvágottat?

19f



2014. jún. 23. 09:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
31%

#11: Az állati fehérjéket csak állatból lehet bevinni, ez jól meg aszondta.


Ezzel arra próbáltam célozni, hogy a kiegyensúlyozott fehérjebevitelhez szükség van bizonyos mennyiségű állati fehérjére is.

2014. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%

Látom valakinek nincs humorérzéke, és törölte a válaszaimat. :)


Nem, semmi bajod nem lesz, ha vega vagy, mint ahogy a több százmillió indiainak sem.

2014. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
én is megtudtam, hogy ezek szerint már réges-régen halott vagyok, meg gyenge, meg mittudomén. most jöttem egy állapotfelmérésről, ahol megállapították,hogy nagyon egészséges vagyok...kajáról mondjuk nem volt szó, csak sporttal kapcsolatos, testösszetétel, stb.
2014. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%

<< kajáról mondjuk nem volt szó >>


Még ez a szerencse, mert akkor meg az orvos nem hitte volna többé el, hogy a vizsgálati eredmények nem valami tévedés folytán ilyen jók. Nyilván összekeverte a leleteket valaki olyanéval, aki "eszik rendesen" :D

2014. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Egyébként egy ide vágó kérdésszál, - és különösen az 5-ös választ ajánlom mindenki figyelmébe.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__5797180..

2014. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nrhezen cserélhették volna össze a leleteket, mert ott hellyben történt minden...
2014. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
36%
De ugye azt tudod, hogy egészséges ember nincs, csak rosszul megvizsgált?.. :)
2014. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ha utálod a húst, akkor miért csak 3 hónapja nem eszel?
2014. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyilván, mert kényszerítik. én is ezt hallgattam folyton, s úgy kellett belémimádkozni a húst.
2014. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Örökké fox élni
2014. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!