Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hús helyett milyen teljes...

Hús helyett milyen teljes értékű, fehérjében gazdag élelmiszereket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy hete fejeztem be egy háromhetes húsmentes diétát. Azelőtt a húst is hússal ettem, most viszont elkezdtem undorodni tőle, kivéve talán a halat, viszont sajnos nekem nagyon sok fehérjét kell fogyasztanom egy betegség miatt. A szóját nem bírom :-(

Mitől lehet ez, és mivel lehetne pótolni a húst?


2014. júl. 25. 08:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem tudom. nekem is volt ilyen korszakom. ragukban es martasokban elviseltem kis darabokban. amig nem.kezded.el kivanni ehetnel taplalekkiegeszitot. van tej meg marhafeherjes is- elvileg testepitok fogyizok isznak ilyen turmixokat
2014. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
tojás
2014. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az avokádó ilyenkor nagyon hasznos.
2014. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
túró is egyébként, meg akkor ott a hal...
2014. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Ezekben nincs hús:

1. tojás

2. túró

3. sajt

4. csirkemell

5. pulykamell

6. Tonhal

7. tofu

8. mandula

9. földieper

10.fehérbab

2014. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#5: Csirkemell, pulykamell, tonhal!!! Ezek neked mióta nem számítanak húsnak?

Amúgy egyél tojást, tejtermékeket, hüvelyeseket, olajos magvakat! Ezekben magas a fehérje tartalom és a magvak fontos esszenciális zsírsav források.

2014. júl. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 - az én szövegemben nem szerepel a hús szó!
2014. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7: "Ezekben nincs hús"

Olvasd el alaposan, amit az ötödik válaszodban írtál!

2014. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jó-jó, szándékosan irtam igy. Pulykamell és nem pulyka hús, stb. Mert nem türöm a hús eleneséget. Vannak emberek akiknek felfogásuk el van borulva nem tudnak külömbséget tenni. Mert ha a hal az hús akkor az öszibaracknak is meg a cseresznyének is van húsa.
2014. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9: Márpedig akármit is mondasz, a hal és a baromfi ÁLLAT, a vegák pedig állathúst nem esznek... Elég egyértelműnek kéne lennie ennek.


Én tojást, olajos magot és zöldséget eszem fehérjeforrásként, a szükséges mennyiség összejön :) A zöldségben kevés van és nem komplett, de azt kilószámra lehet enni és igenis hozzájárul a fehérjebevitelhez, ha egyszer van benne olyan :P

2014. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!