Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Naponta hany gramm feherjet...

Naponta hany gramm feherjet visztek be a szervezetetekbe, es mibol?

Figyelt kérdés

Eszek olajos magvakat, sajtot, sajtkremet, neha joghurtot, de az izmaimban erzem, hogy ez keves.

Naponta max 20 grammnyit eszek:(


2014. júl. 27. 21:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozom, hogy talan heti 1x ennem kene konzerves halat... Mas vegak esznek halat? Persze tudom, eloleny ...
2014. júl. 27. 21:24
 2/18 anonim ***** válasza:
A fejlődéshez legalább 1,5,de inkább 2g*ttkg fehérje szükséges. Az átlag embernek akinek nem az izomépítés a célja annak 0.8-1g*ttkg.
2014. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Es mibol vigyek be 150-200 g feherjet? Meg husevessel sem lehet :D
2014. júl. 27. 21:32
 4/18 anonim ***** válasza:

Mért ne lehetne? Amit írtam az a natural testépítésre vonatkozik aki szteroidozik az napi 3-4g*ttkg-t is bevisz.

Most leírtál néhány tejterméket és magvakat azon kívül rengeteg zöldségben is van fehérje. Amúgy én 100kg-s vegánt még nem nagyon láttam.

2014. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

2 honapja vagyok vega, sajna az utóbbi idoben visszahiztam betegseg miatt azt, amit anno lefogytam.

Amikor ettem hust, akkor is max 100 g feherjet sikerult osszehoznom.

2014. júl. 27. 21:38
 6/18 A kérdező kommentje:
Fogyok most, de szerintem izombol :S Ugyhogy gyorsan valtoztatni kell a feherjebevitelen. Feherjeporra viszont nincs penzem
2014. júl. 27. 21:39
 7/18 anonim válasza:
tejsavó fehérje? túró?
2014. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Fogyásnál (szálkásítás) meg még több fehérje ajánlott az izmok megtartása érdekében.

[link]


Egy másik cikkből:

Vegetáriánus testépítőknek a fehérje igény kielégítésére leginkább a szójatofu és a különböző babok ajánlottak.

A gomba is jó fehérje forrás, a tejtermékek viszont nem,mert kevés benne a fehérje és rengeteg a zsír.

2014. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

A szója nagyon nem ajánlatos.

A zsírszegény termékekben pedig nem sok a zsír... mint zsírszegénytúró, sajt, 0,1%os yoghurt.

2014. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szivesebben eszek zsirt, mint szenhidratot. Szoval nem esek ketsegbe egy jo zsiros sajttol.. Na meg epemutott vagyok, igy kb kotelezo picit tobb zsirt ennem, kulonben megy a hasam.


De igen, zsirszegeny turot fogok enni ezentul 2 naponta, tobbi napon tojast vagy joghurtot, sajtot. A turo tuti lesz, bar gyulolom.:D

2014. júl. 27. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!