Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ovo-lakto vegetáriánusok, ti...

Ovo-lakto vegetáriánusok, ti milyen ételekkel juttatjátok be a szervezetetekbe az esszenciális aminosavat?

Figyelt kérdés

Sajnos én ezzel kapcsolatban tanácstalan vagyok,próbáltam utána nézni a neten,de nem találtam semmi használhatót..

Aki már régóta táplálkozik így,tudna nekem tanácsot adni,hogy mivel pótolhatom,illetve,hogy mire kell odafigyelnem?

Esetleg ha van olyan oldal,ahol ez részletesen le van írva azt be tudnátok nekem linkelni?

Előre köszönöm a hasznos és segítőkész válaszokat/tapasztalatokat:)

(a húsevőket pedig nagyon szépen megkérném,hogy ne írjanak ide provokáló stb..válaszokat,mert én teljes mértékben tiszteletben tartom a ti véleményeteket ezért azt kérném tőletek,hogy ti is tartsátok tiszteletben az enyémet és a többi kedves válaszoló véleményét.Köszönöm a megértéseteket:))


2013. dec. 28. 00:02
 1/4 A kérdező kommentje:
*-savakat
2013. dec. 28. 00:02
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

????? Ennek a kérdésnek semmi értelme, ugyanis az összes tejtermékben, tojásban megtalálható minden esszenciális aminosav, ezek komplett fehérjék, egy lakto-ovo pedig fogyasztja ezeket...


A vegánok azok, akik különböző növények aminosavprofiljainak kombinálásával állítják össze az étrendjüket, neked erre nem kell odafigyelned...

2013. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Jó volna, ha nem néznél hülyének, mert olyan nincs, hogy te semmit nem találsz róla neten. Beírod keresőbe, hogy tojás, aminosav, és láss csodát, rögtön az első találat kifejti neked! Egyébként meg ahogy az első mondja, azokban megvan minden esz.aminosav.
2013. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Először én is úgy tudtam mint ahogy az első válaszoló írta csak utána az ismerőseim elkezdtek ijesztgetni és annyiszor hajtogatták nekem az elméleteiket,hogy én is elbizonytalanodtam.

Még egyszer köszönöm a válaszokat és kellemes ünnepeket:)

2013. dec. 28. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!