Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi a véleményetek az alábbi...

Mrtechnikus kérdése:

Mi a véleményetek az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok vegetáriánus de ennek láttán elgondolkoztató a dolog.Borzasztó amit művelnek. Van második része is akit érdekel.

Az említett videó: https://www.youtube.com/watch?v=DBVUcNsD5Hk



2014. okt. 27. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Azért az elég undorító, mikor a végén még feljön a szöveg, hogy "válaszd a vegetáriánus életmódot, a SAJÁT EGÉSZSÉGEDÉRT". Jajj, ennyire álszent ne legyen már senki, a vegetáriánus életmód se nem egészséges, se nem normális. Az embernek húsra van szüksége, akár tetszik, akár nem. Ahhoz, hogy az ember megfelelően tudjon fejlődni, elég energiája legyen a mindennapokhoz, szüksége van húsra.
2014. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, ez melyik videó, de sejtem, mi lehet benne.

Az az igazság, hogyha minden ember tudná, mibe kerül valójában a hús, akkor a vegetarianizmus általános jelenség lenne világszerte! Csak ugye inkább a homokba dugjuk a fejünket, "jaaaj, nem akarom látni, szegény állat". Amikor a szépen tálalt hús elénk kerül, nem jut eszünkbe, hogy mennyi szenvedésen ment keresztül az állat. Igen, őt már eleve azért hozták létre, hogy megegyük. De nemcsak a halála fájdalmas, hanem az egész élete egy szenvedés, kínzás. Megnézel 10-15 videót, és egy életre elmegy a kedved a húsevéstől. Mert ilyen a valóság, fájdalmas.

2014. okt. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy szenzációhajhász.


#2 "Igen, őt már eleve azért hozták létre, hogy megegyük." Viszont attól még lehetne, normális körülmények között tartani azt a szerencsétlen állatot. Azért az emlékeimben még aktívan él, hogy nagyanyámnál "boldog", kapirgálós csirkék laktak, szóval lehet, hogy nem alaptalan a feltételezés, hogy lehet máshogy is tartani a vágásra szánt állatot. Valószínűleg kevesebb létjogosultsága lenne az ilyen brutális tömegtermelésnek, ha legalább az, aki megteheti, megválogatná, hogy honnan, milyen tartási körülmények közül származik az, amit eszik.


A vegetáriánus étrend is jó opció, a közhiedelemmel ellentétben hús nélkül is lehet egészséges, tápláló ételeket főzni.

2014. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Hmm, be is vágok vacsira egy jó házi hamburgert...
2014. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A videó alatti hozzászólásokat is érdemes elolvasni. Van néhány tanulságos, értelmes, elgondolkodtató.

Persze vannak a tények is. De ez egy nagyon megosztó téma.

2014. okt. 31. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első, nettó baromság, amit írtál.
2014. nov. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A videot nemlattam, de szar
2014. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!