Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi videóról? Www.Youtube.com/watch? V=aitjhijWzZk Fake lenne? Szerintem meglehetősen hasonlítanak egymásra, és Gollamra is. Kirázott a hideg, ahogy megnéztem. Elégé valóságosnak tűnik. Nem szeretnék összefutni egyikükkel sem.

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 20:52
 1/4 A kérdező kommentje:
2013. dec. 19. 20:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Bejátszások:

1.-ről kiderült hogy kamu, valójában egy játék szörnyének a promóciója, amit előtte egy kamu történettel terjesztettek szét a világhálón. A játék címe nem jut eszembe


2. Ezt láttam egy leleplező műsorban ahol kivilágosították a képet. Csak egy csávó megy el ott négykézláb (részegen?xd), valószínűleg a haverjuk szórakozott és a videó átverés. Szóval nem egy különleges lény


3.Mikor a csatornába mászkálnak vagy hol. Erről semmi infót nem találtam vagy hogy mik lennének a körülmények. Épp ez teszi gyanússá.


4.Sötétben felvillanó szem és elrohan a csávó. Szerintem CGI, megjátszottnak tűnik nagyon is, túl filmes az egész.


5. Csávóka fekszik a bokorban. Ez egy reklám, itt le kell görgetni és ott vannak a képek:

[link]


6. Sírkövek között. Elég gyenge. Ha igaz lenne hol a videó folytatása? Mellesleg ha megnézem a felvételt normális lejátszásban vagy nincs ott semmi, vagy csak a sírok hátterében lévő növényzet az. Nem a valami mozog, hanem a kamera mozgatása hozza létre ezt a látszatot.

2013. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elég megygyőzek a válaszok, köszön szépen őket. Kifejteném a saját véleményemet is:

1. A kép elég homályos, elmosódott. Nagy a valószínüsége, hogy manipuláció.

2. Nem emlékszel a műsor nevére? Érdekelne. Mert szerintem nincsen túl emberi alakja a valaminek. Nem beszélve arról, hogy ruha sincs rajta. Nem tudom, ki hogy van vele, de én illuminált állapotban nem nagyon vaygok képes így felpattanni négykézlábas helyztetből. A videón én úgy látom, hogy egy pillanatra a kezeire támaszkodik, míg maga elá rántja a lábát, hogy elugorjon. Mint pl egyes majmok. Nem beszélve arról, hogy gyors, és nem is kicsit. Reagál a fényre, tehát jók az érzékei. Meg aztán elég vékonyka, nem? Egy részeg ember négykézlábas helyzetben egy kicsit alacsonyabb, mint ez a valami. Ha meg nincs négykézláb, csak meghajolt, akkor hogyan ér le a keze a földre?

3. Szerintem is kicsit gyanús. Az érdekes, hogy nem ijjedt meg a kamerás a fickótól. Én tuti ott csináltam volna össze magam. Lehet, hogy nem ember tarja a kamerát, hanem valamilyen állvány, vagy robot.

4. Az mondjuk nekem is gyanús, hogy mit keres egy csávó egyedül a szabadban este egy kamerával a keében. Bár elég valóságosnak tűnik a "lény".

5. Nem tudom, hogy ez az a fickó-e. Mert nem látzsanak a "szárnymaradványok" a hátán. Azért nem semi az a bukkott angyal. Aki az agyalokat fényben úszó, gyönyörű, tunikás-tógás lényekként képzelte el, abban egy világ tört össze. Mint például bennem.

6. Rendes lejátszásnál tényleg nem látni. Illetve látni valami sárgás barnás dolgot, ami egy kiszáradt bokornak tűnik. De mintha a hátsó sír előtt lenne, ahol elvileg nincs semmi, mert túl kcsi a hely.

2013. dec. 20. 06:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Kettesnél a műsor ez volt, idővel eszembe jutott, kijött az első évadja magyarul is:

http://www.youtube.com/watch?v=chXvJOx5rhE

De hogy pontosan nem tudom melyik részében volt az is biztos.

Mindegyik rész elején vizsgálnak vagy 6 videó felvételt egy szobában és elmondják a véleményüket meg kielemzik. Ezek filmes prducerek, szakemberek stb. szóval értenek hozzá. És a ebból úgy 3-at konkrétabban vizsgálnak hogy elmennek a helyszínre stb. Na már most az egyik részben ott volt a 2.-es videó, de már ott a szobában megmondta valaki hogy csak csalás. Lehet a részeges dologra rosszul emlékeztem és józan volt, de hogy tuti az egyik társuk megy ott az is biztos. Szándékosan lépked ilyen hülyén és négykézláb. De majd biztos megtalálod ha leszeded a sorozatot!

2013. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!