Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nyers spagettit lehet készíten...

Nyers spagettit lehet készíteni cukkini helyett uborkából is?

Figyelt kérdés

Gyakorló nyers vegánokat kérdeznék!


Sajnos nincs itthon elég cukkini. De uborka van, és így ránézésre nem olyan nagy a különbség. Viszont ízre, kezelhetőségre nem tudom, mennyire térnek el. Még elég kezdő vagyok a nyersétel készítésben.


Spirálvágóm nincs, csak késem, gyalum és egy egyszerű hámozóm. De a szeletelést talán azzal is meg tudom oldani, a nagy kérdés az, hogy vajon így is finom lesz-e az étel? Narancsos-curry szószt szeretnék rátenni. Mit gondoltok?


Recept bővebben itt: [link]



2015. jan. 18. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az uborka és a cukkini nagyon is különbözik egymástól. De próbáld ki, és legfeljebb legközelebb mellőzöd. Vagy keress uborkás receptet. Jó étvágyat!
2015. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni, csak nem lesz annyira szép, mert az uborkacsíkok a magos részeknél szétesnek. Szerintem az uborka ízesebb, mint a cukkini, de mivel január van, ez úgysem számít semmit. Próbáld ki, kísérletezgetés nélkül semmilyen ételt nem lehet tökélyre fejleszteni.
2015. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jelentem, megcsináltam. És igen, lehetséges! A végeredmény is egész finom lett, bár a szósznak nem egészen olyan lett az íze, mint amire számítottam. Ez viszont már az én hibám lehet, fűszerezésben elég gyenge vagyok sajnos. Pláne, ha nincs meg minden szükséges alapanyag.


Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 18. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!