Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogyan csinálja, aki nem...

Hogyan csinálja, aki nem eszik húst, tejterméket, hogy nem éhezik meg, ha csak növényi eredetű táplálékot eszik?

Figyelt kérdés
Nekem bőrproblémáim miatt kell diétáznom, nem is vagyok oda a húsért, de ha egy nap nem eszek se tejterméket (a sajtot sajnos nagyon szeretem), se húst, vagy húskészítményt, se tojást, akkor hiába eszek mást, éhes maradok. Főként este jön rám ez az éhség.
2010. febr. 23. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem kómában van és mesterségesen táplálják. Elképzelni sem tudom, hogy lehet kibírni!
2010. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a növényekben van tápanyag (vitaminok, ásványi anyagok), amitől a szervezet jóllakottnak érzi magát. én például húsos étkezés után röviddel megéhezem, ha zöldségeket eszem akkor nem.

ez attól is függ, hogy éppen hol tart az ember az átállásban. akinek ki van tágulva gyomra, és hozzászokott a gyorséttermi kajához, ízfokozós ételekhez, annak nehezebb lesz újra élvezni a tiszta ételeket.

egyébként a legtöbb ember a tápanyagokra éhes (de nem szintetikus vitaminokra)! le van merülve a szervezetük, és ezért éhesek, fáradtak, betegek, energiahiányosak folyton.

nézz szét vegán (se tejtermék, se tojás, se hús) gasztro blogokon, ott biztos találsz jó ötleteket.

2010. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

csíráztass bio magokat, amiket bio boltokban tudsz beszerezni. nagyon egészségesek!

2010. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Tegnap egy tányér káposztás tésztát ettem egész nap és nem jöt rám az éhség.
2010. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szervezet ha rááll egy bizonyos étkezésre azután bármilyen változtatás felborítja a "rendet" de pár hét sőt pár nap alatt átáll.Így működünk.
2010. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
tegnap 23:44 igaza van pár napot próbálj kopplalni átáll a szervezet, beszükűl a gyomrod és nem kell olyan sok zsíros kaja.
2010. márc. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Leggyorsabban a szénhidrátokból és a cukrokból jut az ember kalóriákhoz.

Pl ha kipróbálnád az atkins diétát ami csak húsból áll, folyamatosan éhes lennél az elején.

Át kell állítani a szervezetet a más tápanyagból származó kalóriák feldolgozására.

Ha átállt nem leszel folyton éhes.

2010. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nemeszem se hust se semmilyen tejterméket és nem éhezem.De ha te igen akkor brobáld ki h nagyon nagyon sok vizet iszol meg naponta pl olyan 5litert és ez még a bőrödnek is jó,és a hasad is telelesz
2010. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!