Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tudnátok mondani vegetáriánus...

Tudnátok mondani vegetáriánus (nem vegán) ételeket iskolába?

Figyelt kérdés
Gyorsan elkészíthető nem romlandó ételekre gondoltam amiket el tudnék vinni a gimibe. A válaszokat előre is köszönöm

2015. szept. 5. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

- szendvicsek pl. aszaltparadicsomos-mozzarellás-rukkolás, camembert-körte-dió-madárbegy saláta, uborka-fűszeres túrókrém-feta, olajbogyó-kecskesajt-paprika, rántotta-zöldsaláta, avokádó-kukorica stb. Figyelj arra, hogy változatos legyen, ne ugyanazokat a zöldségeket edd minden nap. Ugyanezt tortillával/wrappel is elkészítheted.


- magvak pl. mandula, mogyoró, dió, tökmag


- natúr joghurtok mellé gyümölccsel, szintén figyelj oda, hogy változatosan válogasd meg a gyümölcsöket


- otthon készíthetsz magadnak salátákat, mellé viszel egy teljes kiőrlésű zsemlét pl.

2015. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rántotta rizzsel vagy krumplival, a párom rengetegszer viszi munkába, mondjuk ő hamar megeszi, de jópár órát ki kell bírnia. De pl. a főtt tojás héjában sok napig kibírja szobahőmérsékleten, úgyhogy nem hinném, hogy a hőkezelt tojással gond lenne aznap.
2015. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm feltrtlen kiprobalom oket! :)
2015. szept. 6. 07:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tortillat szoktam vinni, amit humusszal kenek meg(néha guacamole szósszal) és annyi zöldséget vágok bele amennyi csak belefér :) én nagyon szeretem!

17/l

2015. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én suliba sajtos, vegyes zöldséges szendvicset vittem régen, és/vagy könnyen ehető gyümölcsöket, pl. alma, banán, télen narancs.
2015. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!