Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A Tuc Roasted Chicken ízesítés...

A Tuc Roasted Chicken ízesítésű cracker vegetáriánus?

Figyelt kérdés

Nem látom ráírva különösebben h ne lenne Vegetáriánus...

Mármint az összetevők között nem látok semmi olyat amiből kivehető lenne.

Véletlen ezt vettem le a polcról sima sós helyett...

Jó pár chips stb bacon BBQ ,grillcsirke stb ízesítéssel is sokszor vegetáriánus. De erről így passz. Azokra rászokott írva lenni konkrétabban minden.

Hátha valaki tudja .


2016. máj. 27. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Vegetáriánus? Nem tűnik annak...
2016. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem igazán. De nincs ráírva semmi ami ne lenne az.... M1 inkább kihagyom :)
2016. máj. 27. 23:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A kekszeket fűszerrel ízesítik, a fűszer pedig vegetáriánus.


Mit gondoltál, hogy beszárított darált csirkét szórnak a kekszre? Nem, hanem ugyan azt a fűszerkeveréket rakják a kekszre mint amit a csirkére szoktak. Tehát hús nincs benne.

2016. máj. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk kíváncsi lennék mitörténne, ha nem az lenne és ennél belőle.

Lehetne még többet hisztizni miatta.

2016. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem tojáslé van benne csak ami állati eredetű. Más semmi. Szóval, vegetáriánus termék.
2016. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok ilyen chipsre meg nasira CSAK AZÉRT írják rá hogy 'bacon' ízű meg hasonlók, hogy könnyebben ELADHATÓBB legyen, de gyakorlatilag nem látott semmi húsosat, csak a fűszerezéssel, aromákkal alakítanak ki valamilyen ízt. Ha tényleg lenne benne sonkapor vagy valami, azt feltüntetnék az összetevők között. Csak hogy lássák a vevők hogy tényleg van sonka a bacon chipsben, de ha nem írták oda, akkor megvan az oka...
2016. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jah látom chicken-ről volt szó, nem bacon-ről, de egyre megy. :D
2016. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de a kérdés már nem kérdés :)

Illetve találkoztam már olyan termékkel (Pufi avagy Extrudált Kukoricapehely kinek hogy tetszik)

Amire az volt ráírva szint úgy hogy fűszerezve. Sonkás volt. Erre a fűszerek hosszú sora végére oda írták hogy "sonka por"... :) Későbbiekben rákerestem részletesebben és mások utána jártak. Nem volt vegetáriánus. Nem tudom jómagam sem hogy mi lehet ez füstölt sonka szárítva, porrá őrölve...De felhívta valaki a gyártókat és ők megmondták hogy a fűszerezése miatt nem vegetáriánus :)

A bunkónak meg aki hisztizés miatt ugat. Eltakarodhatsz. Sötét vagy akár az éjszaka. Barom.

2016. máj. 30. 00:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Oké... Én írtam, hogy biztos nem szárított csirkét szórnak rá, de akkor ezek szerint igen, szárított-darált csirkét és sonkát szórnak rá... oké minden nap tanul az ember, bár kíváncsi lennék az eljárásra, hogy tudják azt porrá őrölni. :D Gondolom a sonkát nagyon vékonyra vágják, a csirkének meg a bőrét száríthatják meg.


Minden esetre kérdező! Nem tudom hol laksz, de ha legközelebb megint mellényúlsz és valami nem vega cuccot veszel elküldheted nekem, én megeszem. :D

2016. máj. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"A bunkónak meg aki hisztizés miatt ugat. Eltakarodhatsz. Sötét vagy akár az éjszaka. Barom."

Hahaha, és még én vagyok a bunkó?

Te n+1-edik vegahisztis gyökér...

2016. máj. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!