Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szűz teával kapcsolatban van...

Szűz teával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha fogyásra akarod használni akkor most szólok hogy azért ne vedd meg. Ha béltisztítás a célod arra viszont jó, mert szépen kipucol. Én kapszulába szoktam szedni 2 hetente amikor 2 napos szabad hétvégém van egy nap beveszek 2 öt egyet reggel éhgyomorra egyet este vacsora után, és másnap igaz sokat kell menni wc-re de szépen kipucol. Nem hasmenéses történet van hanem csak jóval lágyabb széklet. Van aki napi szinten szedi, de azzal vigyázni kell, mert 3 hét folyamatos szedés után érdemes tartani 2 hét szünetet mert a túlzásba vitt fogyasztása mérgezéssel járt, ami már járhat hasmenéssel, hányással rosszul léttel. Hülye barátnőm titokba szedte mert azt hitte fogyni fog tőle, én nem tudtam róla hogy napi szinten szedi mert vett magának és nem tűnt fel hogy a "közös" készletből fogyna. Amikor rosszul lett, elvittem orvoshoz, akkor vallotta be hogy rendszeresen szedte és mondta a doki hogy nincs ezzel baj, mert nem gyógyszer, csak gyógynövény ugye, de hosszútávon mérgezéssel jár és ő mondta hogy kúraszerűen felesleges szedni, ahogyan én fogyasztom az belefér, időnként nem árt.
2017. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!