Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hajduszoboszlón pihentünk. Az...

Hajduszoboszlón pihentünk. Az összhatást elrontotta a fürdő területén lévő egyetlen étterem. Valakinek ezzel kapcsolatban hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 17:58
 1/10 anonim válasza:
57%
Ha a sétányon vegigsetaltatok volna akkor egy rakás ettermet talaltatok volna.
2015. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden fürdő területén lévő egyetlen étterem nem kívánságműsor. Általában nincs nagy választék, egy valaki megkapja a jogot, és neki már nem kell versenyezni senkivel. Aki a területen belül óhajt enni, eszik nem eszik, nem kap mást.
2015. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Ki/be járhatok a karszalaggal. Oda mész enni ahova csak akarsz.
2015. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
57%
Én nyáron voltam legutóbb ott és rengeteg étterem volt a strand területén, lehetett választani.:D
2015. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Télen voltunk, és egyetlen kajálda van, a nevét nem irom, de teknők ernő. Szörnyü. A leves mindennap fel van öntve, nem friss. A második melegitőben tartott hideg étel. A sült hekk legalább ötször volt már felmelegitve. Undoritó apró pecsenyének nevezett husnak álcázott valamik. Hideg sült krumpli. Egyetlen étel ehető az a káposzta saláta. Annak a válaszolónak van igaza, aki azt irta, hogy már nem kell versenyezni. Különben kimenni nem lehet. A gyógyfürdő részen nincs karszalag. Az egész várost végig ettünk, de nem volt normális kaja. Pl. a cigánypecsenye főtt hus. A brassói pörkölt, főtt krumplival stb.
2015. dec. 3. 19:28
 6/10 A kérdező kommentje:
A forgatott krumpli, az főtt szeletes krumpli sütőben szétszáritva, mint a cipőtalp. Mindezért két ember 3.5oo-4.ooo ft-t fizet minimum. Nyáron persze sok hely van.
2015. dec. 3. 19:29
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Én a Palace-ra gondoltam, onnan ki lehet jönni és vissza is lehet menni.
2015. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2. Voltam. Mi Sárvárra szoktunk járni, amit egyébként nem akarok lehúzni, mert nagyon jó fürdő, de holt szezonban ott is csak a belső, egyetlen gyorsétterem étterem van nyitva.

Egyszer vettük csak igénybe, kacsacombot kértem párolt káposztával. Mondták, hogy kicsit várni kell, mert fel kell melegíteni. Este ettünk, akkor már nincs frissen sütött étel. Nem is érdekelt volna, hogy újra melegítve van, de az a kicsi várakozás az nem kicsi volt, de még azt is túléltem volna, mert nem rohantam sehova. Viszont ami meglepetés volt, hogy a párolt káposztát melegítették csak fel, a kacsahús jég hideg volt. Forró káposzta, hideg zsíros hús :-D Fordítva jobb lett volna. Szóval erre kellett, hogy várjak 20 percig? Gyorsétteremben?

Az árát már nem firtatom, mert aki ilyen helyen akar enni, annak ki kell nyitni a bukszát.

Azóta inkább viszünk be kaját, és fürdés után elmegyünk éttermezni, mert van a városban választék bőven.

2015. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 és 8 voltam. Sárváron sem lehet kimenni majd vissza egy jegy árán.
2015. dec. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen ! A paradicsomos husgombóc barna lében uszik. A paradicsomos káposzta teljesen izetlen, és az is barna. A kávé géptől vettünk cukrot és sót, hogy meg lehessen enni. A palacsinta tészta tojás, tej nélküli papir. A turós töltelék teljesen izetlen, cukor, tojás, citromhéj stb nélkül, ehetetlen. A babgulyás, a tegnapi pörkölt, konzerv bab, és elázott nokedli. Minden étel hideg. Borzalmas. Ez a Teknős Béla étterem.
2015. dec. 7. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!