Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Jó vegán bolt Budapesten?

Jó vegán bolt Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek, ahol csak vegán termékek találhatóak. Esetleg webshopot.
2017. okt. 9. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Most vasárnap lesz a Vegan Sunday Market, Facebookon keress rá, ezzel kapcsolatban mindent megtalálsz.
2017. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

A vegan bolt egy hülyeség és véleményem szerint pont a veganizmis ellen megy.

Kereslet kínálat miatt minél több vegan vásárol a multikban, annál nagyobb hangsulyt kap a ceganság ott is...

2017. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
""Veganság
2017. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, ez lehet számodra hülyeség. Nekem meg nincs időm minden terméknél átfutni az összetevőket, majd 90%-át visszarakni.
2017. okt. 11. 17:59
 5/9 lencsefőzelék ***** válasza:
87%

Kb. 2-3 hete olvastam róla, hogy a Spar és Interspar üzletekben kaphatóak már Veganz termékek.

[link]

Itt az üzletek listája:

[link]

2017. okt. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, erről én is tudok. Sajnos a legközelebbi is 1 órányira van tőlem, pedig reménykedtem. :(
2017. okt. 15. 01:19
 7/9 anonim válasza:

Az Aldit és a Müllert szeretem a legjobban. Azt tapasztaltam, hogy ezekben az üzletekben kapja a legtöbb figyelmet a vegán életmód. Egyre több termék csomagolásán látható a vegán minősítés. Ezért nem is kell annyira olvasgatni az összetevőket, ha egyéb dolgot nem kerülsz, és sietsz.

De azért először/időnként érdemes elolvasni, hogy tudd, hogy mégis miket tartalmaz. Tudd, hogy legközelebb milyet akarsz venni, és milyet nem.

2018. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ja és még a Dm-ből is jól lehet vásárolni vegánként a jelölések miatt, meg esetleg nagy Tescoban, aminek van speciális étrend részlege. Interspárban is látom a változást, de az kevés. Lidl még annyira sem fejlődik.

Mammut-biosétány, bár az ármegjelölésük hanyag.

Medi-Line üzlet is jó, és még a Bijó boltban van tapasztalatom.

2018. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vegán Sunday marketről tudok. Amúgy én általában bioboltban vásárolok, a Corvin negyednél van egy pici {asszem nektár a neve) ott szinte minden vegán, bár én a biobarát láncot jobban szeretem, de ők nagyon sok Nem vegán dolgot árulnak, még húst is. Néhány vegán étteremben kaphatóak vegán termékek, de ott meg a kínálat nagyon korlátozott, pl a keletinél van egy mennyország szíve biobolt nevű hely, ami szerintem inkább étteremként funkcionál. A nyugatinál pedig most nyitott a napfényes cukrászda, ott csomagolt péksütit is lehet kapni (piszkei öko termékeket). Bár ha pékáru, akkor én inkább a jászai Mari téri fill good vegán pékséget választanám, ott helyben sütött friss dolgokat árulnak. Sajt helyettesítőket közvetlenül a készítőtől éri meg venni, ehhez facebookon keresd a Vegastar.eu - t vagy hárskuti Attila - t
2018. ápr. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!