Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Budapesten melyik piacon...

Budapesten melyik piacon lehet vásárolni sóskát?

Figyelt kérdés
Voltam 2 piacon de egyiken sem volt se pedig lehet még most télen is venni. Ti tudtok ahol lehet venne sóskát?
2017. dec. 27. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A budaörsi autópiacon szerintem nem.
2017. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom melyik piacon kapni de ha szívesen és gyakran fogyasztod, akkor egy hosszúkás cserépben az ablakpárkányon kiválóan elvan télen is. Bármikor vethető és egy hét alatt kicsírázik. Ha tépve és nem vágva szeded, visszanő és folyamatosan szedhető lesz (ez amúgy a spenótra és szinte minden salátafélére is érvényes)
2017. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem mondod, hogy te decemberben leveles sóskáért bóklászol!:D

Menj be egy multihoz és vegyél mirelitet, ha már ennyire megkívántad!

2017. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, miért? A sóska terem télen is (-10 fokig fagyálló), szerintem egyáltalán nem furcsa.
2017. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

#4

Akkor most kimegyek és lecseszem a sóskáimat, mert ők ezt nem tudják és már sehol nincsenek.:)

2017. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Már nálam sincs sóska.


"Vadon is megterem, márciustól a tél beálltáig szedhető, de legkellemesebb a virágzás előtt, vagyis kora tavasszal."

[link]

2017. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam van még; védett helyen elvan a kertben ha jól gondozza az ember télen is. Rengeteg növény alkalmas téli kertészkedésre is és akár hóban is megmarad. Idén meg pláne nem voltak még hidegek.
2017. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a múltkor a cédrus piacon láttam. (Őrs vezér terén)
2017. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
XVII Rákoskeresztúr tegnap volt!
2017. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!