Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ismertek Budapesten olyan...

Ismertek Budapesten olyan boltot / helyet, ahol instant ételeket lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Valahogy rákattantam, bírom őket, kényelmes, ha lusta az ember éjszaka, de falna egy kicsit. Annakidején egy Vietnámi nő megkínált 5-6 féle instant étellel, ilyen fehér tálban voltak benne, ki kellett nyitni, és jó forró vízzel kellett átönteni, levesszerű volt, de inkább ilyen tésztás fíling. Az ázsia centerben kaphatóak különleges, prémium instant ételek? A spárban, cba-ban és egyéb helyeken lévő instant levesek kezdenek uncsik lenni, meg a knorr "főtt kajái is"

#nemn
2017. márc. 17. 06:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, az asia centerbe keresd, ott 100 % kapni fogsz, én is szeretem ezeket a keleti leveseket, sokféle létezik. Engem is egyszer úgy kínált valaki, megkóstoltam vagy 4 fajtát, mind a 10 ujjamat megnyaltam utána.
2017. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!