Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán kennivalókat, szendvicsb...

Vegán kennivalókat, szendvicsbe való zöldségkrémeket keresnék (? )

Figyelt kérdés

Kezdö vegánként olyan, otthon elkészíthetö "kennivaló" recepteket keresek, amik nem tartalmaznak különös összetevöket (azaz minden kis üzletben is kaphatóak), és nincs bennük szója.


A neten elég soakt keregéltem, de vagy rengeteg összetevö kell hozzá, vagy olyasmi ,amit nehéz beszerezni, vagy drága.


Mivel én egyedül enném ezeket és nem vagyok nagy étvágyú, ezért olyanoknak örülnék, amit vagy lehet kis adagban is készíteni, vagy valami módon tárolható pár napig - egy hétig minöségromlás nélkül.


Elöre köszönök minden segítséget!



2018. jún. 16. 14:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A 7-8-as válaszolóknak köszönöm a tényleg hasznos választ!
2018. jún. 17. 16:23
 12/13 anonim ***** válasza:
23%
Igen, hogyne, a vegán receptek szájbeszéd útján terjednek, az interneten nincs ennek írásos nyoma.
2018. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Látom, csak veszekedni akarsz, nem pedig tényleg segíteni.


Elvileg vannak ugyan vegán receptek is, de ha vennéd a fáradtságot, hogy tényleg utána nézz, akkor tápasztalnád, hogy a receptek nagy része NEM vegán, ami meg az, ott ugyanaz a 10-15 repectet másolják egymástól azok, akik feltöltik.

De ha ennyire okoskodsz, akkor légy szíves, kezdj bele és nézz át többszáz találatot, hátha lesz közte egy-két vegán recept is.

Nem véletlen kértem az itteni (vegán) felhasználóktól segítséget, ha te nem tudsz segíteni, akkor inkább máshol éld ki amgad, és ne itt.

2018. jún. 18. 11:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!