Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán bolognaihoz vagy milánói...

Vegán bolognaihoz vagy milánóihoz (ízben, állagban) hasonló recepteket keresek szója nélkül (? )

Figyelt kérdés
Kérem, ha valakinek van jó receptje, vagy kipróbálit link, ossza meg velem.

2018. jún. 27. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
És mi akadályoz meg benne, hogy ráguglizz?
2018. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az, hogy rengeteg recept van, csak a többsége nem vegán, annak ellenére, hogy a keresöbe beadott címszavak közt ez az elsö - de ezt csak akkor veszed észre, ha megnyitod az oldalt és azz ötvenedik után eléggé frusztráló a dolog.


Másrészt ami meg véletlen tényleg vegán, az szójával/tofuval készül, amit nem ehetek egyéb okok miatt.


Harmadszor meg kipróbált receptek érdekelnek, mert ha netán van hozzá kérdésem, akkor így tud segíteni, aki beírta.


Szóval ha tudsz segíteni, megköszönöm, egyébként meg nem akarok vitatkozni.

2018. jún. 27. 19:40
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Cukkinit megpiritom,ráöntöm a paradicsom pürét(házit használok),füszerezem kész pizza füszerrel,soval,pici eritrittel.

Viszont használhatsz szafi bolognai alapport is,nagyon finom,vegán csak azt kell követned ami a hátoldalára van irva.értelemszerüen nem hussal,hanem pl cukkinivel vagy egyébb zöldséggel

2018. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Örök kedvenc

2018. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.

Alapporokat meg élesztöpelyhet nem használok, de anélkül is biztos finomak.

2018. jún. 27. 19:53
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én se szoktam élesztőpelyhet használni, meg én egy fél deci vörösbort szoktam még a vöröslencséhez adni, ha gyerek nem eszik belőle. Tetejére pedig violifeot reszelek.


Most hétvégén lasagne formában szeretném elkészíteni.

2018. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. jún. 27. 20:01
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

Van, amelyik receptben írnak szójaszószt(tán a fentiekből kettőben), nem tudom az is akadály-e, vagy csak kifejezetten a szója/tofu, ez utóbbi egyikben sincsen. A szejtán szerintem jó opció húspótlásra, tényleg nagyon jól lehet fűszerezni és állagra is egész jó.

2018. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én natúr szejtánt darálok le, amivel a darált húst helyettesitem. De mar keszitettem morzsolt vegán kolbászból is. Tőlük szoktam venni: vegán- manufaktúra.
2018. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. A facebook oldalukon sok receptet találsz. A morzsolt kolbászos verziót ott láttam először.
2018. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!