Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power protein és hasonló...

Power protein és hasonló szója izlotáum fehérjék mikor tisztulnak ki a szervezetből?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sokáig szedtem 1kg változatból, összesen 7-8kg fogyasztottam belőle (igaz kisebb kihagyások is voltak), elég rossz hatással van a szervezetre hormonháztatás..stb tönkre vágja idő után, és elkövetem azt a hibát hogy ilyen olcsó szaron "éltem".

Mennyi idő még kitisztul a szervezetemből, 2 hónapja nem ittam szóját.


2013. okt. 25. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vágta tönkre a szervezeted 7-8 kg szójaprotein. Én sem ajánlom, de az is túlzás, hogy gondod lesz belőle rövid idő alatt.
2013. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tap bela ***** válasza:
Azért nem kell parázni. Ennyi mennyiség?!?!
2013. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért durva hogy most jövök rá, hogy a szója mennyire nem tartozik bele a testépítésbe...

Sőt még gátolja is!

2013. okt. 25. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem kell beszarni, nem méreg. Meg vitatott az egész, de inkább nem kockáztat a ember.
2013. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!