Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Édesburgonyás lasagne finom?

Édesburgonyás lasagne finom?

Figyelt kérdés
Van itthon batáta, hagyma, tej, füstölt sajt, fűszerek és lasagne lapok. Ezekből lehet finom lasagne? Nem lenne túl édes? Mivel lehetne az édességét ellensúlyozni?

2018. okt. 23. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túl édesnek lennie, a batátát sózd kicsit erösebben, cuktor ne etgyél hozzá semmi esetre sem, a füstölt sajt meg elég karakteres hozzá, esetleg az egészet füszerezd kicsit erösebben.
2018. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Édesburgonyás raviolit már készítettem, és nagyon finom, és a gnocchi is nagyon jó.

Sosem érzem, hogy sokkal édesebb lenne.

2018. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
A lasagneba nem kell krumpli. Se édes, se nemédes.
2018. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elkészítettem. A batátát kockára vágva hagymán megpároltam, bazsalikommal, sóval és borssal. Sajnos kevés volt a füstölt sajt ahhoz, hogy ne legyen túl édes. :( Legközelebb több sajt megy bele, de lehet, hogy egy kis paradicsomszósszal is lehetne az édességét csökkenteni. Egyébként nem lett rossz. :)
2018. okt. 23. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!