Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen finom vegán ételt...

Milyen finom vegán ételt csináljak ami "elnyűgözi" őket?

Figyelt kérdés
Családi vacsi lesz, és én csinálom a saját kajámat, mert ahova megyünk nem tudják mit csináljanak nekem, meg miből stb. Nekem nem is baj, nem is ez a lényeg. Milyen kaját csináljak, ami jól néz ki, és láthatják hogy a vegánok sem salátalevelen élnek? :D Szejtános ételre gondoltam, de bármilyen ötletet írhattok.

2019. márc. 21. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Amit szeretek az a zöldségfasírt.

(Répa+cukkini, só-bors, lapogat, zsemlemorzsa, sütés.)

Szejtán.. hm. Brassói nagyon finom. Krumpli,felkockázod, olajban kisütöd. A szejtánt felkockázod, öntesz hozzá egy kevés vizet, rányomsz pár gerezd fokhagymát,hagyod megpuhulni. Kb. mire megsül a krumpli a szejtán is kész.Aztán összeöntöd, kavarás, kész.

Amit nagyon szeretek még az a töltött kaliforniai paprika. Szoktam belerakni tofut/szejtánt, cukkinit, gombát, mikor milyen zöldségem van, beletöltöm a paprikába, és megsütöm. Isteni.

Hmm.. Csicseriborsóból is lehet fasírot, főzeléket, nem rossz az sem.

2019. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Padlizsán krém esetleg? Előételnek szupi, sokan szeretik :)
2019. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Olyat vigyél, amilyet szeretsz.

A hibát ott követed el, hogy le akarod nyűgözni a családodat. És ezért is piszkálnak téged.

Pontosan tudják ők, hogy nemcsak salátát lehet enni vegánként, de mivel annyira be akarod bizonyítani nekik, hogy amit te eszel az még lehet jobb is a hagyományos kajánál, ezért is gúnyolódnak.

Ne akarj többnek látszódni és ne akarj senkinek bizonyítani. Csak legyél önmagad, és akkor senki sem fog rosszat szólni. Ha jól érzed magad, az a lényeg. Hogy erre ki mit gondol, nem kell foglalkozni vele.

2019. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok bizonygatni semmit, de tenyleg nem tudjak elkepzelni hogy milyen sok vegan (fott) etel van. Ezert szeretnek "jo elso benyomast kelteni", de nyilvan olyat eszek majd amit szeretek. Nem sznobkodasrol van szo.
2019. márc. 21. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen hétköznapi kaját vinnék, csak vegàn módra. Zöldséges lasagna pl? Gyros? Zoldsegfasirt és főzelék?
2019. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Töltött cukkini:) szép ezínes zöldségekkel :)
2019. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alain Delon ***** válasza:
89%
1: Az ilyennel úgy kell kitolni, hogy miután jóízűen megette, utána közölni vele, hogy vegán kaja volt.
2019. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk ez a diósült amit mindenki szeret, nem csak a vegánok. Annyira finom, pillanatok alatt el szokott fogyni.

[link]

2019. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most ez a kedvencem: [link]
2019. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2019. márc. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!