Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Amikor áttèrtetek a vegán...

Amikor áttèrtetek a vegán életmódra, fogytatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék áttérni a vegán életmódra. Kb. hónap végéig fokozatosan, tudatosan, mindennek utána olvasva (tehát nem egyik napról a másikra durr bele módon).


Viszont picit félek, hogy fogyni fogok, mivel 168 centi és 48 kg vagyok. Mondjuk nem olyan nagy tragédia, ha lemegy majd 1-2 kg, de azért szeretném elkerülni, csak nem tudom, hogyan?


2019. máj. 14. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én híztam mert annyi új ételt ismertem meg hogy sokkal jobb étvággyal ettem :D esküszöm :D mondjuk sovány is voltam előtte, most normál a súlyom :)


A te súlyos nagyon alacsony a magasságodhoz, hízni kellene pár kilót!

2019. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Nem értm, miért kellene fogyni az áttérés miatt?

A húsban/állati termékekben semmi nincs, ami "hízlal"!

Ha az áttéréssel nem csökken erösen a kalóriabeviteled, akkor nem fogsz fogyni, ha viszont nem csak az állati termékeket hagyod ki, hanem jóval kevesebb kalóriát viszel be. Ez nem a vegánsággal, hanem a kalóriadeficittel függ össze.

Kezdetben kicsit oda kell figyelni az összetételre meg a kcal-mennyiségre, de emiatt senki nem fog lefogyni!

2019. máj. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem fogytam mikor áttértem,pedig bőven rám fért volna.
2019. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogyni a kalóriadeficittöl lehet csak! Az meg nem függ az étrendtöl!
2019. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!