Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegaburgernek nem alapvető...

A vegaburgernek nem alapvető összetevője lenne a húspogácsának valamilyen növényi alternatívája?

Figyelt kérdés

A hétvégén egy tokaji étterem gondoltam, kipróbálom a vegaburgert, ehhez képest kaptam egy kettévágott pufit, benne mártással, 3 szem uborkával meg ugyanennyi paradicsommal.

Ez normális? Előrebocsátom, nem vagyok vegetáriánus, szóval nem teljesen vagyok képben, de bennem nem ez a kép élt.


2019. máj. 26. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen vastgagabb grillezett sajt benne a húspótlék, máshol növényi fasírtot csinálnak és hamburgerhús szerűre fűszerezik, megint máshol meg csak tele van pakolva zöldségekkel. Nincs kőbe vésett definíciója. Amit kaptál az elég rosszul hangzik, én ettem már brutál jó vegaburgert.
2019. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Gyakran eszem vegaburgert, vannak kedvenc helyeim, de sehol nem olyan, mint amilyet leírtál.

Az egyik helyen rántott sajt/a vegánban növényi sajt, saláta, uborka és öntet van. A másik helyen pedig valamiféle zöldségekből sütött füszeres vagdalt van a húspogácsa helyett. Mindkettő nagyon finom, igazi alternatívája a húsos burgernek.

2019. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég szegényes megoldás ezzel kiszúrni egy vendég szemét. Én sem vagyok vegetáriánus, de többször is ettem már vegaburgereket. Abban mindig volt valami "húspótlék" plusz a zöldségek és a szósz. Én is erre számítanék, ha ilyesmit rendelnék valahol.
2019. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én is ott ettem pár hete, abban a tokaji hambizòban. Vicc kategória és még jó drága is volt.

Jobb helyeken magvakbòl és zoldsegbol csinálnak zöldségpogàcsàt + a camambert is elég gyakori emellé.

Sajnos sok helyen a vega annyit jelent, hogy kihagyjàk belőle a húst és ugyanannyiért megkapod. De igényesebb, kreatìvabb helyeken ugyanolyan tartalmas burgert adnak, mint a húsos.

2019. máj. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer tök megörültem, hogy latom ki van irva , vegetarianus hamburger. Na hat kaptam egy hamburgert, ugy hogy kihagytak belole a huspogacsat:DDD ennyivel letudva
2019. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!