Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A nem-vegák miért győzködik...

A nem-vegák miért győzködik mindig a vegákat, hogy egyenek húst, meg mondják, hogy hülyeség, amit csinálnak?

Figyelt kérdés
Ez elég gyakori. Az ellenkező verziót nemigen tapasztalom.

2019. máj. 28. 16:19
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
66%
Én főleg az ellenkező verziót tapasztalom. Erőszakosan, a saját gyerekükre is ráerőltetve ezt azt életmódot, mintha valami valláslenne... Egyébként meg több vega adta föl a vega életet, mint húsevő a húsevő életet, szóval a gyakorlat is azt mutatja, hogy az esetek többségében ez csak múló hóbort.
2019. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem se kéne gyerekre ráerőltetni, majd eldönti mit akar.. A normális fejlődés érdekében is nagyon fontos
2019. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Hát én sokszor megkapom, hogy hülye vagyok, a hús az kell, meg mé' nem eszek húst, stb. Viszont én egyszer nem győzködtem senkit arról, hogy legyen vega.
2019. máj. 28. 16:29
 4/58 A kérdező kommentje:
A kérdés nem arról szól, hogy mi a helyes: enni húst vagy nem enni. Így ne ezt vitassuk meg légyszíves.
2019. máj. 28. 16:30
 5/58 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert jót akarunk nekik.
2019. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
De miért nem tudjátok elfogadni, hogy nekünk így a jó? Nektek meg úgy, mi se szólunk bele.
2019. máj. 28. 16:33
 7/58 Alain Delon ***** válasza:
54%
Azért, mert korlátoltak.
2019. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbben csak osztják az észt, mert azt hiszik, mindent jobban tudnak, mindkét oldalon.


De akik meggyőződésből szólnak bele, ott viszont van egy nagy különbség. A húsevő a másikért aggódik "egyé' húst, mer' beteg leszel, én szóóótam". A vegán viszont az állatokért, és a másikban undort és/vagy lelkiismeretfurdalást akar kelteni. "én nem tudnék hullákat enni" "ő még nemrég érző lény volt, miattad halt meg" Mindkettő idegesítő, de ha választani lehet, akkor az előbbit szimpatikusabbnak tartom.

2019. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Gondolom, azr felesleges írnom, hogy csak értelmes emberek valaszoljanak.
2019. máj. 28. 16:37
 10/58 A kérdező kommentje:
#9: igen, vannak ilyen vegák/vegánok, akik az érzelmi zsarolast vetik be, de ez is tök szánalmas
2019. máj. 28. 16:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!