Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus whoppert kóstolta...

Vegetáriánus whoppert kóstolta már valaki a Burger Kingben? Milyen, megéri?

Figyelt kérdés

Most vezették be, valaki már evett? Kíváncsi vagyok milyen, de csak következő hónapban járok arra, nálunk nincs sajnos bk. Kíváncsi vagyok, hogy ennek is van füstölt íze?

Meg szerintetek lesz most màr a mekiben is?


2019. jún. 1. 05:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja meg az árát tudja valaki esetleg? Drágább, mint a sima? :)
2019. jún. 1. 05:39
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem kóstoltam, mert nem vegetáriánus. Eredetileg az, de aztán ugyanazon a vaslapon sütik ki, mint a húsokat, és jól megszívja magát az ott tocsogó zsírral.
2019. jún. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2# ez biztos info?
2019. jún. 1. 06:17
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Rákerestem a neten. Április 1.-i cikk volt, hogy Amerikában bevezetik. Egy másik cikkben arról volt szó, hogy ez csak egy áprilisi tréfának szánták. Nincs elvileg ilyen szendvics.
2019. jún. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

[link]

Miért lenne áprilisi tréfa?

2019. jún. 1. 06:47
 6/18 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
86%
Hű, köszi, megyek és kipróbálom ma. Valószínűeg vacak íze lesz, az ára meg gondolom annyi, mint a whopperé.
2019. jún. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Mint volt BK dolgozó mondom: Vega Whooper MINDIG is volt,kb mióta létezik a BK. Ezért nem értem ezt a hisztit körülötte.

Egyszerűen csak a hús nincs benne, csak a saláta, pari, hagyma, uborka, majonéz, ketchup. Lehet sajtos vega whoppert is kérni, hús helyett ugyebár.


Nem készül egy "lapon" a hússal, mivel ebben nincs mit megsütni. A zöldségek friss késztermékek, a zsömle pirítása gépben történik.

És a hús sem "lapon" sül, hanem egy forgótárcsás grillező berendezésen.


Vegánoknak semmiképp nem jó, a majonéz, sajt és az alapanyagok közelsége miatt, ugyanúgy mint a gluténburger se ajánlott, az érzékenyeknek...

De aki csak "vega" annak OK.

2019. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Amit linkeltél zöldségpogácsás whopper, az valóban azonos grillezőn készül, de meg van, hogy egyik oldalra csak ezt vagy azt lehet rakni. És erre figyelnek is.

Ettől függetlenül aki vérszemű vegán, nyilván ne vegye, hiszen a majonéz se vegán majonéz stb.

Inkább azoknak való, aki csak húst nem esznek, de tejterméket stb. igen.

2019. jún. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7# nem ugyanarról beszélünk. Amit én kérdezek, abban van zöldségpogàcsa hús helyett, ha megnyitod a linket láthatod.

8# az allergének alapján csak tojás van benne, ami nem vegàn. Nyilván nekik így nem opció, de hátha a jövőben azt is kiveszik belőle.

2019. jún. 1. 07:42
 10/18 A kérdező kommentje:

6# majd megìrod milyen volt? :)

Nincs mit!

2019. jún. 1. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!