Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok! Az tényleg...

Agykontrollosok! Az tényleg hatásos módszer a tudatalatti beprogramozására ha leírom a céljaimat egy füzetbe?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam már ezt, de hogy kell a gyakorlatban csinálni? például egy nap teleírok egy oldalt az aktuális célommal??
2010. júl. 12. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igen. úgy is lehet csinálni, hogy sokszor leírod egymás után a mondtatot, vagy "novellát" írsz, tehát egy kis történetet, ahogy elképzelted a már bekövetkezett eredmény hatásait, örömeit. de igazából mindegy is, hogy miképpen készíted el, lényeg, hogy élvezd és éld bele magad! :)

sok sikert!

2010. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még fontos a vizualizáció is :) Tedd a tenyered 15 centire a szemedtől, és nézd meg alaposan, minden részletét. Ha megvan, csukd be a szemed. Idézd fel ismét minden egyes részletét a kezednek, és lassan, gondolatban és valóságban is engedd le. Gondolatban lásd meg a képet, amint épp teljesül a vágyad, és éld bele magad, ugyanúgy figyelve a részletekre, mint a tenyered "elemzésénél". Tedd ezt meg naponta akár többször is, és a vonzás törvénye azonnal érvénybe lép.
2010. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
es nektek ez segitett?
2010. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

aha :) nézd meg a Titok c. filmet is, nagyon jó :)


[link]

2010. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített, felvettek abba a középsuliba, ahova akartam menni, pedig kb. 2-3 % esélyem volt rá. 56. helyről beugrottam valahogy az elit 17-be... Szóval én hiszek benne :)
2010. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat! írhattok még tippeket :)
2010. júl. 12. 22:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
igen az a lényeg hogy sokat gondolj a céljaidra hogy meg fognak valósulni,minden negatív gondolatot hesegess el.
2010. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szeretnék egy unikornist, (egy játékban) és úgy kapok pénzt ha klikkelnek a meséimre. Nézzétek meg a Hokalovi neveldén Welser profilját!
2011. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!