Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzottatok már be szerelmet?

Vonzottatok már be szerelmet?

Figyelt kérdés
Hogyan működik? 27/f
2019. aug. 24. 09:47
 1/5 anonim válasza:
100%

Igen, ugyanúgy működik, ahogy más dolgokat is bevonzanál.

Készíts egy listát, hogy milyen tulajdonságokkal, személyiségi jegyekkel szeretned, hogy rendelkezzen az adott lány, És ezt többször mondogatnod kell egy ideig, aztán egyszer majd jön egy érzés, hogy eleget mondtad, és akkor csak el kell engedned ezt a listát, és nem szabad rágörcsölni, bízz és higyj abban, hogy jön!


Emellett, úgymond “helyet” kell csinálnod az életedben Neki. Pl: Amikor alszol ne foglald el az egész ágyát hanem hogy helyet neki is, a szekrényedben ha tele van ruhával próbálj felszabadítani egy kis helyet ahova majd az ő ruháit rakhatja, éjjel kívánj Neki jó éjszakát stb. stb. Mintha tényleg már együtt lennétek/élnétek.


Nekem már sikerült egyszer. Most dolgozok a másodikon. Sajnos egy fontos dolgot kihagytam a “listámból” így vége lett 3és fél év után. Szoval, minden ami fontos, azt írd fel!!


Sok sikert! 25f

2019. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt olyan hogy megnéztem a Titok c. Filmet és elkezdtem használni. Furcsa mód tényleg sikerült és ahogyan egyre jobban elöntöttek a negatív gondolatok,érzelmek. Utána pedig eltűnt. Nem voltam már fontos számára. Azóta is csak negatív gondolataim vannak és olyan mintha megteremteném. Elsőre kicsit ijesztő volt mert nem is hittem ilyenekben. De kijelenthetem hogy létezik a titok és működik. Bár még nem használtam azóta.
2019. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2014-Ben egy igen rossz periódusban rákattantam az ingára. Beteg módon. Mindent megkérdeztem. Kamuzott össze-vissza,de már tényleg durva dolgokat kérdeztem. Nos,rá pár hétre éjjel elkezdtem indokolatlanul felni. Egyedül éltem és ha éjjel felébredtem csukott szemmel tapogattam a laptopomért amíg el nem indult a film ki nem nyitottam a szemem. Hónapokig ez a félelem volt. Aztán lett egy fium és egy kutyánk aki éjjel állandóan a folyosón morgott. Jesszus rettenet volt. Utána elkoltoztunk (nem ezért) és többet nem féltem úgy. Szerintem tuti magamra húztam valakit a sok ingázással🤦‍♀️
2019. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hulyeség ki huztal volna magadra az ingázással? Azt ingát a tudatalatti irányitja
2019. aug. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy nekem normális pasi kell, aki nem az anyjával él, nem nyámnyila, hanem határozott, jól nevelt, picit szemtelen, jó szívű, családcentrikuss stb.

Emellett akartam egy autót venni, ezért második munkahelyem is lett így kvázi 0 időm volt. aludtam, dolgoztam 2 helyen, ezt 1,5 évig.

De aztán meséltem egy barátnőmnek hogy amúgy is a kocsit most már meg akarom venni, nagyon közel vagyok hozzá, és ha jön a a nagy ő, már vele is kellene/ akarnék időt tölteni, meg ilyenek, úgyhogy hamar meglesz a kocsi, aztán jöhet a szerelem.

Besétált egy szimpatikus srác a munkahelyemre, segítséget kért, kapott, aztán egyre többet jött, a végén elkérte a számom. Anyukával nagyon jó a kapcsolata 400km-ről, előtte több mamahotelest is kifogtam zsinórban, 30 körül ez már nemvicces.

Épp azon a nap hívott randira, amelyiken felhívtak a szalonból, hogy megérkezett a kocsi, azóta együtt is vagyunk :)

2019. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!