Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzott be már valaki szerelmet?

Vonzott be már valaki szerelmet?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, és már régóta látjuk egymást stb. de nem történik semmi. A történetet is leírnátok, hogy volt? :) Akik csak hülyülni jönnének, kérem kíméljenek.

2015. szept. 14. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

szerelmet nem lehet vonzani, vagy bekövetkezik, vagy nem

minél inkább ragaszkodsz valamihez, minél inkább akarod, hogy a tiéd legyen, annál távolabb kerül tőled

2015. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Igen. Írtam listát, vizualizáltam, kértem. Pontosan olyan volt.Csak egy dolgot nem vettem figyelembe, azt, h ő is készen álljon a velem való kapcsolatra. Sajnos nem jött össze :(

Pontosan kell fogalmaznod, hogy kit szeretnél, hogy milyen legyen stb.

2015. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
igen, de magát a szerelmet vonzottam be. Csak nem az a pasi lett a "delikvens", akit szerettem volna... De ezt aztán nem is bántam.
2015. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Minden este elalvás előtt,kezdj el valami szép történetet kitalálni a fiúról és rólad( amit csak szeretnél)éld bele magad,de érezd is a szívedben ( ezt nem tudom kifejteni)olyan mint amikor álmodozol,de erősebb érzés :)

Én ezt csínálom mindig és eddig mindig bejött,már volt egy 3 éves kapcsim is amit ugyan így kezdtem és stb..

2015. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos én vonzottam be. Azóta se tudom anyámat levakarni magamról...
2015. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az exeim között volt egy srác, aki különösen mindig nagyon kedves volt a számomra, a többi közül. Mindig őt akartam újra, senki mást. Rengeteget fantáziáltam róla, hosszú éveken keresztül. 10 évembe telt, amire egymásra találtunk. Esküvőt, és kisbabát tervezünk éppen.
2015. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!