Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez a kérdés két kérdés?

Ez a kérdés két kérdés?

Figyelt kérdés

1:Maga a tudatos álmodás az az ezoterikus dolgokhoz tudható be pl mint spiritizmus?


2:Miért van ez a tudatos álmodásom előtt?

Sosincs olyan éjszakám mikor ne lennék képben az álomnál hol enyhén hol rendesen. Van amikor tudatos álmodásban vagyok és túl tudatos leszek ilyenkor felkelek(nem nevezném felkelésnek csak résnyire kinyílik a szemem de picit ébren vagyok) és zúg a fülem mint a veszedelem majd kipukkan(ezt a zúgást napközben is szoktam érezni de nem ilyen intenzíven) és az agyam meg bizsereg az egész agyam langyosan bizsereg(onnan tudom hogy az agyam hogy rendesen a koponyám mögött érzem az egészet de a koponyám nem zsizseg) és nem értem miért van ez.

Aki szokott a fokozatos álomba lépéssel belépni neki a belépés előtt vannak ilyen tünetek?



2019. szept. 24. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

1. Inkább spirituális dolognak mondanám, az ezotéria egy kicsit hülye fogalommá vált nekem, az itthoni EzoTV és társai miatt (is).


2.Megnő a rezgésszinted és a tested próbál alkalmozkodni hozzá. Ez jó, ne aggódj.


A füled egyrészt ezért bizsereghet, másrészt lehet hogy mikor kinyitod a szemed az asztráltestedben vagy teljesen, az asztrálsíkon, és az érzékeid még nem szokták meg ezt az intenzitást.


Ez mind természetes dolog, nem kell tartanod tőle. További sikereket kívánok az utadra:)

2019. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

Az égvilágon semmiféle ezotéria vagy spiritualizmus nincs ebben.


Egy jól leírt neurobiológiai folyamat. EEG-vel, ECoG-al és fMRI-vel vizsgálták embernél rengeteget. Állatokban pedig thalamokortikális elektródákkal és egyéb képalkotó technikákkal.


"Tünetek" teljesen normálisak, gyakoraik ilyen átmeneti állapotban. Nekem enyhe hallucinációim is szoktak lenni, pszichoszomatikus tünetekkel.

2019. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem a kialvatlanságtól megy fel a vérnyomásod?


Amúgy én is tudok úgy aludni, hogy közben tudatomnál vagyok és nincs semmilyen spirituális hatása. Valaki jó pénzt csinált magának azzal, hogy a jónép bukik rá mint gyöngytyúk a meleg takonyra.


Nyugodtan aludjál mélyen és egészségesen.

2019. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!