Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Elmodnanád a (barátnődnek)...

Elmodnanád a (barátnődnek) párodnak, hogy igazából bemanifesztáldat tudatosan az életetdbe?

Figyelt kérdés
mit szólnál ha valaki előjönne feléd egy ilyen "vallomással"? örülnél hogy számára te vagy a tökéletes, vagy megijednél?
ápr. 2. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem manifesztálnának és utólag bevallanák, hát nem tudom, de nem érezném magamat komfortosan.

Ha én manifesztálnék be valakit, akkor nem tolnám így nyersen az arcába, hanem szofisztikáltabban, diplomatikusabban, kicsit viccesre fogva mondanám, hogy "mennyi erőfeszítésembe/meditációmba/elmélyedésembe (stb) került, hogy most együtt vagyunk" - de mindezt humorral átitatva, hogy semmiképpen ne érezze manipuláltnak magát.

ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Félnék, hogy rájön, hülye vagyok és elhagyna. Szóval még csak véletlenül sem ejtenék ki ilyet a számon.
ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon-nagyon régen kezembe került Titok könyv, még spirituális sem voltam, az egyik trükköt kipróbáltam, elképzeltem magamnak valakit, és tényleg jött olyan illető... Egy az egyben arról a környékről és olyan kinézettel. A környék mindig is a kedvencem volt. Csakhogy ahogyan én talán megkötöttem magamat vele, ő nem érezte ugyanazt. Cirka 2 hetes kapcsolatot másfél éven át gyászoltam, mire kijöttem belőle és a spiritualitás megismerésekor egy szellemgyógyász ismerős adott rám tisztítást. Szerintem ő akkor levette, bár nem tudott konkrétan erről. Ez volt 2013-2015 között. Sokkal később mondta egy idegen, hogy rajtam volt egy önrontó kötés. Azóta mindenkit óvok a Titoktól. Néha-néha beszélgettünk egymással és nem zavart el úgyszólván, de valójában érezhetően nincs közünk egymáshoz. Azóta megjártam 3 párkapcsolatot és párommal együtt élek. Az egy másik pikantéria, hogy páromnak ugyanaz a neve. :D De semmi más hasonlóság nincs köztük.
ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Ja: azóta elmondtam ezt neki. Hát emiatt ugyanúgy nem lett több beszélgetésünk, úgyhogy semmi sem változott. :D
ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!