Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kezdenek anyagi gondjaim...

Kezdenek anyagi gondjaim lenni. Alkalmazható ebben az esetben az agykontroll és ha igen mire koncentráljak alfában?

Figyelt kérdés
Körülbelül 15 éve használtam az agykontrollt, akkor a vizsgákra való felkészülésre és a vizsgákra. Életem legsikeresebb periódusa volt. Aztán valahogy megfeledkeztem róla. Most itt a válság és egyre többen megérezzük. Rávehetjük valahogy az agyunkat, hogy próbálja megoldani ezeket a problémákat?
2010. júl. 15. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
igen, aztán az agyad majd nyomtat pénzt
2010. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet normálisan válaszolni? Nem az agyam kell, hogy pénzt nyomtasson. Én kell megtaláljam a megoldást, ebben kell segítsen az agyam.
2010. júl. 15. 19:16
 3/13 anonim válasza:
13%

Inkább keress munkát, vagy ha van, de nem jól fizet, válts állást !

Ezt a marhaságot pedig felejtsd el ! :-)

ui.: Az első kommenten szarrá röhögtem magam :DD

2010. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A jó döntéshez kell az agykontroll.
2010. júl. 15. 19:16
 5/13 anonim válasza:
20%
Meny el dolgozni peldaul
2010. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Igen lehet használni. És javaslom, hogy hallgasd meg Brian Tracy Phoenix szemináriumát is. Ott megtalálod a választ, hogy mit hogyan csinálj.
2010. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy a szkeptikusok mit keresnek ebben a témában? És ha megnézem, hogy hány százakéban adnak helyes választ....hát én is elmosolyodom.
2010. júl. 15. 19:18
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igen, alkalmazhatod erre is. Mondjuk nem azt kell várni, hogy ettől majd az öledbe hullik egy zsák pénz, inkább csak könnyebben megtalál a szerencse, észreveszed a jó lehetőségeket, stb. Én ilyenre még nem használtam (de amire igen, az bejött), de valahogy így képzelem el a dolgot. Sok sikert!
2010. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Valamit csak valamiért lehet kapni tisztességesen! Inkább dolgozz meg a pénzedért a naplopás helyett.
2010. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

nézd meg/olvasd el a titkot, alfában pedig képzeld el azt, hogy máris van pénzed mindenre, válj eggyé azzal az érzéssel, hogy minden rendben, és amire kell, arra van pénz, sőt másra is.. Tényleg érezd

Én mikor ilyen módon "teremtek" valamit akkor 5-10percig csinálom, és elképesztően tudok neki örülni, kiacsattanok örömömben utána, komolyan mondom... olyan jó érzéssel tölt el :)


sok sikert


ui.: a szkeptikusokkal pedig ne törődj :)

2010. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!