Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudnátok pénzvonzáshoz egyszer...

Tudnátok pénzvonzáshoz egyszerű technikát? Van itt olyan aki jártas ebben? Esetleg hatásos pénzvonzó mantra, vers, szavak, amik hatásosak?

Figyelt kérdés

2019. szept. 30. 18:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom megérteni ez a sok trollt ebben a kategóriában. Kérdező ne foglalkozz velük, ha kicsit utána olvasol a neten a vonzás erejében sikerülhet.
2019. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, kérdező: ha MŰKÖDNE egy ilyen módszer, akkor sokan csinálnák, nem?

Ha még egyszerű is lenne, akkor mindenki ezt csinálná.

Tényleg olyan nehéz elhinni, hogy magától nem jön a pénz?

NEM: AKKOR SEM jön, ha nagyon vágysz rá.


Sajnos tényleg dolgoznod kell hozzá.

2019. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Ja, még egy dolog:

agykontroll.

Ha már ebbe a kategóriába tetted.

Jó, ha tudod, hogy ez nem alkalmas semmi másra, csak és kizárólag saját magad befolyásolására.

Tehát lehetsz tőle szebb, jobb, egészségesebb vagy magabiztosabb - de gazdagabb nem.

2019. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13-as, ez nem teljesen igaz. Most teljesen tudományos szemmel nézve, az agykontrollal tulajdonképpen megváltoztatod a saját hozzáállásodat a dolgokhoz, magadhoz. Emiatt lelkesebb lehetsz, szorgalmasabb is. Észre vehetsz olyan lehetőségeket, amiket egy kétségbe-esett ember nem. Az apátiába süllyedt ember nem lesz gazdag, mert nem cselekszik, viszont aki agykontrollal felspanolja magát, és olyan tettrekész lesz tőle, hogy akár egy ige is lehetne a neve, az sokkal nagyobb eséllyel fog bele olyanba, amivel gazdag lehet.

Tehát az agykontroll tette gazdaggá? Közvetlenül semmiképp, de a saját hozzáállásának a megváltozása már egyértelműen. Azt pedig az agykontrollal érte el.


Tulajdonképpen és végső soron teljesen mindegy, hogy agykontrollt, vonzás törvényét, wicca szertartást, vagy babazsírt használsz, ha azzal olyan módon és mértékben változtatod meg a gondolkozásod és a hozzáállásod, aminek hatására már képes leszel megváltoztatni (a cselekedés által) a környezeted, világod.

2019. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam én is: szorgalmas és dolgos az lehetsz az agykontrolltól.
2019. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is használtam meditációt és nekem nagyon bejött. Ha 1 milliót kértem, azt kaptam meg,(igaz rokontól) szinte a semmiből. Lehet mondani, hogy azt akkor is megkaptam volna, ha nem meditálok, de én nem hiszem.
2020. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!